PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
https://www.sfd.pl/-t276436.html - Wzór na zapotrzebowanie kaloryczne.
https://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135440.html- Źródła białka w diecie.
https://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie.
Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2017-03-31 13:14:35
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
1 Posiłek
Płatki owsiane 70g
Jabłko 180g
Wiórki kokosowe 10g
Twarożek domowy 100g
2 Posiłek
Chleb żytni pełnoziarnisty 135g
Serek wiejski 150g
Kawa bez cukru
3 Posiłek
Ryż 50g
Oliwa z oliwek 5g
Kurczak pierś 150g
Posiłek 4
Ziemniaki 200g
Kurczak pierś 150g
Olej kokosowy 5g
Mandarynki 65g
Posiłek 5
Jajo całe kurze 3 sztuki
Chleb żytni 70g
Łącznie 2133,7 kcal
Białko 138,7
Węglowodany 251,6
Tłuszcze 63,6
Osoba pod która jest dieta ma około 100kg i 160 wzrostu
Na początek jest to zmiana nawyków żywieniowych na lepsze, brak podjadania itd
Czy do tej diety jakieś witaminy czy coś?
I czy jest okej, co zmienić?
Zmieniony przez - Jasiu22 w dniu 2017-03-31 14:04:38
200 g chleba w diecie to tez lekka przesada.Tłuszcze podbiłabym do 70, węgle scięła do max 200 i białko 120. I obserwacja, czy obwody lecą.Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
No fakt że nie taka luźna :D
Zaraz spróbuję coś pozmieniać
Płatki owsiane 50g
jabłko 180g
wiórki kokosowe 10g
twarożek 100g
2 Posiłek
Chleb żytni pełnoziarnisty 135g
Serek wiejski 150g
Kawa bez cukru
Posiłek 3
Ryż 40g
Kurczak pierś 150g
Oliwa z oliwek 10g
Posiłek 4
Ziemniaki 120g
Kurczak pierś 120g
Olej kokosowy 10g
Mandarynki 65g
Posiłek 5
Jajo kurze całe 1 sztuka
Chleb żytni 35g
Olej kokosowy 10g
No i do każdego posilku warzywa :) teraz lepiej czy coś jeszcze zmienić?
Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840
"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.
Krzysztof Piekarz