Hej. Jestem początkujący. 3 miesiące na siłowni celem redukcji = -11kg i 17cm w pasie. Teraz przerzuciłem się na masę. Co sądzicie o poniższej diecie? Planuje dość długo masować, a nie chcę, żeby czego organizmowi brakowało. Warzywa etc w dużych ilościach do każdego posiłku (węgle i mięsa wymienne)
25 lat, 180cm, aktualnie 85kg, trening fbw
Zmieniony przez - psyke w dniu 2017-02-14 18:03:14
25 lat, 180cm, aktualnie 85kg, trening fbw
Zmieniony przez - psyke w dniu 2017-02-14 18:03:14
Krzysztof Piekarz