Mam mało czasu bo mam BANa ale Brutus mi zdją go na chwile wiec blagam bez zbednych pytan tylko odpowiedz krótka!
Mam problem, poniewaz chcialbym urozmaicic moj trening na bicepsy, ale niemam modlitewnika, czym moge go zastapic? Na modlitewniku sa super cwiczenia na dopompowanie wierzchołków bicepsa. Mam hanteli, gryf łamany i prosty. Bica robie na łamanym najczęsciej na i podchwytem, ale to mi nie wystarcza. Doradzcie cos.
Mam problem, poniewaz chcialbym urozmaicic moj trening na bicepsy, ale niemam modlitewnika, czym moge go zastapic? Na modlitewniku sa super cwiczenia na dopompowanie wierzchołków bicepsa. Mam hanteli, gryf łamany i prosty. Bica robie na łamanym najczęsciej na i podchwytem, ale to mi nie wystarcza. Doradzcie cos.
Krzysztof Piekarz
