Witam mam 180 cm wzrostu i 76 kg wagi obwód biceps 35 cm i obwód w pasie 90 cm. Gdy zaczynałem ważyłem 72 kg ( ćwiczę od 3 miesięcy) ale jak widać na zdjęciach mam trochę tłuszczu więc myślę już zacząć redukcję (wcześniej nie chciałem bo 72 kg przy tym wzroscie to chyba by nie była dobra pora na redukcje). Jak myślicie czy już pora na redukcję ?


Krzysztof Piekarz