SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KSW 37: Circus of Pain – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103395
@jw tym bardziej ,że popek miał już walki i jakiś tam wizerunek ulicznego fightera wykreowany czy nie ,psychika już przyzwyczajona do wygód raczej ,on nie ma po co się starać...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 858 Napisanych postów 4961 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 83572
zgadzam się z emenemsem. Popek sam przyznał, że główną motywacją są pieniądze. Gdyby nie brał kasy za walkę, to wtedy można by powiedzieć, że chce coś 'udowodnić'. Ale znowu ktoś napiszę, że ryzykuje zdrowie wchodząc do klatki, to dlaczego ma ryzykować za darmo itd. I tak w kółko.
1

Per aspera ad astra

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4220
emenems
azzaz
W sumie skoro ksw i tak idzie w tą stronę mogłoby też wprowadzić kobiece mma jako urozmaicenie, bo chętnych będzie bardzo dużo i sprzedaż biletów jak i ppv wzrośnie, a przecież o to głóqnie chodzi.

Na początek proponuję walkę

Scarlett Johansson vs Miley Cyrus





Nie wiem czy trollujesz, czy interesujesz się mma od wczoraj, ale ksw ma walki kobiet i to oni wypromowali Karolinę Kowalkiewicz.



Po części troll po części niedopowiedzenie z mojej strony ofc chodziło o freak fighty kobiet, a nie normalne walki ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba że tak
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 443 Napisanych postów 9936 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103395
szczerze mówiąc to za tyle floty to 99 % tego działu zakłada spodenki i wchodzi do klatki z pudzianem za 15 minut ,także no właśnie jaja to trzeba mieć żeby wejść i się bić na amatorskich zawodach gdzie idziesz za darmo i ryzyko takie samo albo i większe ,szczerze mówiąc to sam nie wiem na co liczyłem w związku z popkiem ,został skazany na pożarcie za mega wypłatę i tyle w temacie.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
Homster
zgadzam się z emenemsem. Popek sam przyznał, że główną motywacją są pieniądze. Gdyby nie brał kasy za walkę, to wtedy można by powiedzieć, że chce coś 'udowodnić'. Ale znowu ktoś napiszę, że ryzykuje zdrowie wchodząc do klatki, to dlaczego ma ryzykować za darmo itd. I tak w kółko.



on nawet nie wchodząc do klatki ryzykował zdrowie ćpaniem i przepijaniem, żaden z niego sportowiec
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Popek ma przecież 27 albumów ... we szufladzie gotowych do wydania ... głos pokolenia ... wieszcz ... a ty kolego mówisz że mu sie fejm skończy !!! będzie trwał jak Maryla Rodowicz ... na święta wyjdą kolędy KrUla "Popek i Mikołajuw "
aaa ... zawsze może rozdawać Albańskie wysokie odznaczenia państwowe satrapkom z 3 świata ... na koks i gorzałkę starczy


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2016-12-06 13:27:00
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
xper
szczerze mówiąc to za tyle floty to 99 % tego działu zakłada spodenki i wchodzi do klatki z pudzianem za 15 minut ,także no właśnie jaja to trzeba mieć żeby wejść i się bić na amatorskich zawodach gdzie idziesz za darmo i ryzyko takie samo albo i większe ,szczerze mówiąc to sam nie wiem na co liczyłem w związku z popkiem ,został skazany na pożarcie za mega wypłatę i tyle w temacie.
Ja tam w sumie nawet za jedna dziesiata bym chetnie poszedl i kasa na caly rok jest.



Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-12-06 17:39:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1938 Napisanych postów 17102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90281
emenems
Mańkowski mistrzem, a lał 15 minut zwykłego buma.


On go niszczył
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36256
A wiecie co was czeka za te KSW na Facebooku . Skończycie w Sztumie - podpisano prokurator dziura w dupie

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 168 Manhoef vs Carvalho 2 10-ty grudnia

Następny temat

FORUM MMA 2017 – Międzynarodowe Spotkanie Branży

electro
Polecane artykuły