SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 37: Circus of Pain – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Rychu, poszedłem spać bo mnie tak łeb nap*****lał że już patrzeć nie mogłem.
Wiedziałem, że Mario to wygra, pewniak.
Co do Karola, też wspominałem w tym albo poprzednim temacie o KSW że jest słaby, dać mu kogoś dobrego i przegra. No i oto co się stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Chlewickiego szkoda



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Krul przed walką mówił, że nie ma nic do Pudziana itd, a w wywiadzie po walce mówi "ja nie jestem Pudzianowski żeby mówić że nie przegrałem jak przegrałem" czyli jednak dupka piecze i z pisanką pewnie beka była ciśnięta z Marjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
Grunia
Krul przed walką mówił, że nie ma nic do Pudziana itd, a w wywiadzie po walce mówi "ja nie jestem Pudzianowski żeby mówić że nie przegrałem jak przegrałem" czyli jednak dupka piecze i z pisanką pewnie beka była ciśnięta z Marjo


Włąsnie tez zwróciłem na to uwage , w sumie widac ze Rozal miał tam dosc czasu przed walka zeby sobie z Popkiem o Pudzianie porozmawiać
1

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Odwrotnie Pudzanowski. Przed walka widac bylo lekcewazacy stosunek do Popka, po walce zupelnie inaczej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Gdzie lekceważący? przecież Pudzian gada tak we wszystkich wywiadach przed wszystkimi walkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
Possible
Odwrotnie Pudzanowski. Przed walka widac bylo lekcewazacy stosunek do Popka, po walce zupelnie inaczej .

dokładnie chociaz moze nie tyle lekcewazył go co pozwalał sobie na luzne uwagi typu czy Popus jestes ubezpieczony itp dla przykładu czemu na takie uwagi nie pozwalał sobie przed walkami np z Grahamem czy chociazby z Rozalem ? chyba kazdy wie i nie trzeba odpowiadać

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Obaj podeszli na luzie w zapowiedziach, czy chociażby na ważeniu.
Wygrał ten kto miał wygrać, a dupy teraz pękają na forach czy innych jutubach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699
Nie chodzi mi o jego styl wypowiedzi tylko o konkretne odpowiedzi na pytania. Pomimo tego ze mowil ze nie lekcxewazy nikogo, dalo sie wyczuc lekcewazenie w stosunku do Popka. Na pytanie w jednym z wywiadow, co sadzi o Popku ( i bylo to w kontekscie jego umiejetnosci) odpowiadal ze robi fajna muzyke i fajnie spiewa tak w ogole .


Zmieniony przez - Possible w dniu 2016-12-04 11:38:42
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 168 Manhoef vs Carvalho 2 10-ty grudnia

Następny temat

FORUM MMA 2017 – Międzynarodowe Spotkanie Branży

WHEY premium