SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 37: Circus of Pain – wyniki walk i dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Homster Popek imo powinien dostać na odbudowanie Najmana, Piliafasa albo Sappa, ewentualnie Walusia, który wróciłby do MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
szkoda Popka, dobrze, że się wkurzył i chce walczyć dalej, szacunek, bo gość ma tyle kasy a chce udowodnić coś fanom i chce walczyć. Rozumiem że można Popka nie lubić i mieć go za d****a, ale za to każdy powinien przyznać, że Popek ma jaja i lubi wyzwania. W sumie dobrze, że PUdzian wygra kibicowałem Popkowi ofc, ale Pudzian nie zasłużył żeby z takim Popkiem przegrał, tytan pracy, jeszcze rok i emerytura zasłużona.

Widać było u obu wielką tremę, Pudzian cepował bardziej niż zwykle i te fronty w bebechy xD. Popek jak już się przewrócił to wiedziałem że tak będzie. Jednak prawym sierpem trafił, po którym ugięły mu się nogi.



Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-12-05 12:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i Pudzian robi dipsy na kółkach! Więc ma u mnie respekt! Nie do końca prawidłowo but still!


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-12-05 13:36:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
U mnie ma Kawul szacun bo hajs trzepie i dobry organizator z niego. Niegłupi koleś ale wy mu zazdrościcie oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Generalnei to cała walka, jej przebieg i prognoza sprowdziła się do dwóch zdań wypowiedzianych przed walką:

"Nie da się przygotować w 3 miesiące, ja potrzebowałem 4 lat na zrobienie formy do przewalczenia 3 rund" - Pudzian

"Szkoda ze Popek tak pozno do mnie trafił. Mamy czas tylko na kondycję, nie ma czasu na wypracowanie jakichkolwiek podstaw. Np. Paweł ma ciężką rękę, potrafi silnie uderzyć, ale nie ma np. celności, nie skręca bioder. I nie jesteśmy zdążyć nad nią pracować. Naszym celem NIE BYŁO zrobienie w 3 miesiace formy Pawłowie, która Mariusz robił przez 7 lat, bo to niemożliwe" - Różal


Nic dodać, nic ująć

Kładzenie się na glebę Popka i chowanie za gardą to nie kwestia skilli / psychiki, a zwyczajnie braku doświadczenia i obicia w ringu. Nie wie co robić w określonych sytuacjach i nie ma obicia ani expa. Jak dla mnie to on się zwyczajnie przestraszył / spalił

Jedyną obiecującą rzeczą, jest to że Popek już kiedyś walczył i parter JAKIŚ TAM ma + mocny cios (jeśli wierzyć Różalowi + patrząc na sierpa który położył na chwilę Pudziana).

Niech katuje ten boks u Różala, celność, timing, skręt bioder przy uderzeniU, pracę na nogach, jeśli faktycznie ma kowadło w łapie to może będzie przezwoity boksersko (choć ręce ma króciutkie jak na tą wagę - może więc półciężka? zrzucać co ma z brzucha) - PODSTAWY, PODSTAWY I JESZCZE RAZ PODSTAWY., walczy zawodowo raz na te pół roku, w międzyczasie trening zapasów+bjj w jakimś dobrym klubie MMA i zrzucanie sadła. MOŻE wtedy za 2-3 lata będize z niego dobry zawodnik

Pudzian faktycznie zero progresji w technice przez 7 lat - przez ten cały czas jedyne co wypracował to kondycję + obicie w ringu : nie podpala się, rozkłada siły, umie się zachować w sytuacji zagrożenia. Natomiast techniczne nadal lecą weselne cepy zza pasa, pchane proste, obalenia zapaśnicze siłowe, cielności zero - 99% ciosów w gardę.

Co teraz : Pudzian - Bedorf? Byłoby ciekawie, Bedorf dobre kopnięcia i high kicki, mógłbym znokautować kopem Pudziana, aczkolwiek Pudzian tez mógłby znokautować Karola jakimś cepem, bo ten średni boksersko. Zapaśniczo i fizycznie chyba podobny pozioma, na glebie Karol niby zdecydowanie lepszy. Były by jaja jakby Pudzian pokonał Bedorfa i zły znak dla MMA - że były strongmen z antytalenciem do walki po 7 latach treningu pokonuje zawodnika, który na macie spędził połowę swojego życia i miał jakieś tam tytuły w SW


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-12-05 14:09:23

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
annihilus
Generalnei to cała walka, jej przebieg i prognoza sprowdziła się do dwóch zdań wypowiedzianych przed walką:

"Nie da się przygotować w 3 miesiące, ja potrzebowałem 4 lat na zrobienie formy do przewalczenia 3 rund" - Pudzian

"Szkoda ze Popek tak pozno do mnie trafił. Mamy czas tylko na kondycję, nie ma czasu na wypracowanie jakichkolwiek podstaw. Np. Paweł ma ciężką rękę, potrafi silnie uderzyć, ale nie ma np. celności, nie skręca bioder. I nie jesteśmy zdążyć nad nią pracować. Naszym celem NIE BYŁO zrobienie w 3 miesiace formy Pawłowie, która Mariusz robił przez 7 lat, bo to niemożliwe" - Różal


Nic dodać, nic ująć

Kładzenie się na glebę Popka i chowanie za gardą to nie kwestia skilli / psychiki, a zwyczajnie braku doświadczenia i obicia w ringu. Nie wie co robić w określonych sytuacjach i nie ma obicia ani expa. Jak dla mnie to on się zwyczajnie przestraszył / spalił

Jedyną obiecującą rzeczą, jest to że Popek już kiedyś walczył i parter JAKIŚ TAM ma + mocny cios (jeśli wierzyć Różalowi + patrząc na sierpa który położył na chwilę Pudziana).

Niech katuje ten boks u Różala, celność, timing, skręt bioder przy uderzeniU, pracę na nogach, jeśli faktycznie ma kowadło w łapie to może będzie przezwoity boksersko (choć ręce ma króciutkie jak na tą wagę - może więc półciężka? zrzucać co ma z brzucha) - PODSTAWY, PODSTAWY I JESZCZE RAZ PODSTAWY., walczy zawodowo raz na te pół roku, w międzyczasie trening zapasów+bjj w jakimś dobrym klubie MMA i zrzucanie sadła. MOŻE wtedy za 2-3 lata będize z niego dobry zawodnik

Pudzian faktycznie zero progresji w technice przez 7 lat - przez ten cały czas jedyne co wypracował to kondycję + obicie w ringu : nie podpala się, rozkłada siły, umie się zachować w sytuacji zagrożenia. Natomiast techniczne nadal lecą weselne cepy zza pasa, pchane proste, obalenia zapaśnicze siłowe, cielności zero - 99% ciosów w gardę.

Co teraz : Pudzian - Bedorf? Byłoby ciekawie, Bedorf dobre kopnięcia i high kicki, mógłbym znokautować kopem Pudziana, aczkolwiek Pudzian tez mógłby znokautować Karola jakimś cepem, bo ten średni boksersko. Zapaśniczo i fizycznie chyba podobny pozioma, na glebie Karol niby zdecydowanie lepszy. Były by jaja jakby Pudzian pokonał Bedorfa i zły znak dla MMA - że były strongmen z antytalenciem do walki po 7 latach treningu pokonuje zawodnika, który na macie spędził połowę swojego życia i miał jakieś tam tytuły w SW



Zmieniony przez - annihilus w dniu 2016-12-05 14:09:23


jeden i drugi pracowity, ale właśnie tak jak piszesz u Pudziana ten progres nie jest oszałamiający.
I tak samo uważam, że Pudzianowi powinni klepać podstawy 5x w tyg boks i zapasy z wolniaka bo przy tej masie i sile to by w zupełności wystarczało. Byłby szybszy, sprawniejszy. Przez 7 lat treningów z każdego ślamazarnego mięśniaka da się zrobić zawodnika, tyle że zachłysnęli się Pudzianem i zaczęli mu aplikować wszystko na raz, efekt jest widoczny w pchanych ciosach bez celności i przepychaniu siłą mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
rychupomarancza
U mnie ma Kawul szacun bo hajs trzepie i dobry organizator z niego. Niegłupi koleś ale wy mu zazdrościcie oczywiście.


Nie lubic nie znaczy od razy zazdroscic

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tych, którzy robili streama na fb przyjedzie prokurator!!!

Wszystko bowiem przez rzekome straty, jakie federacja KSW oraz stacja Polsat ponieśli przez nielegalne strumienie z zapisem gali w krakowskiej Tauron Arenie. Chodzi m.in. o relację na żywo transmitowaną za pomocą facebooka przez jednego z kibiców obecnych w Krakowie. Transmisja, która cieszyła się ogromną popularnością została zablokowana na wniosek stacji Polsat.

Teraz stacja Polsat będzie próbowała dociekać sprawiedliwości za pomocą organów ścigania – zapowiedziano bowiem skierowanie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa z powodu nielegalnego streamowania:

„Jest to jawne łamanie prawa, więc nie zostawiamy takich spraw bez wyjaśnienia. Tak było i wczoraj. Na nasze wezwanie m. in. popularna transmisja na FB została usunięta. Ponadto do odpowiednich organów wystosujemy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.”

– mówi Olga Zomer, rzecznik prasowa Polsatu (cytat za Pikio.pl).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263223


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 168 Manhoef vs Carvalho 2 10-ty grudnia

Następny temat

FORUM MMA 2017 – Międzynarodowe Spotkanie Branży

WHEY premium