SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] COD w kuchni

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
dobre:) no ciężko było wyciągnąć, ale się udalo. Dałam też chia zamiast semienia, bo nie miałam. Ja do tej pory jadłam tylko hokkaido, ale w kuchni czeka jeszcze zwykła i piżmowa :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
Powoli wracam do żywych to i szamka będzie;)

jeszcze babeczka od Miss

Koktajl- Banany, mleko, whey, tahini

Naleśniki kakaowe z twarogiem

Frytki z ziemniaków, jaja

rówież frytki z łososiem

miałam fazę na frytki













...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
omlecik jaglany z tahini i bananem

pieczone udko z puree i ogórkiem




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
Papryki faszerowane mięsem mielonym i ryżem

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
takie papryczki to bym zjadł
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
Papryczki upieczone- dwie cebule, 4 zabki czosnku, tymianek, cynamon, suszona papryczke chillk rozdrobnilam w blenderze. mieso mielone wolowo wieprzowe-1 kgwymieszalam z ta pastą i wsadzilam na noc do lodowki. Na drugi dzien ugotowalam 2 worki ryzu. mieso usmazylam. Wymieszalam mieso z ryzem i dodalam okolo 5 lyzek koncentratu. Wypelnilam 8 papryk i zapiekalam w 200 stopniach 40 min, dodalam na wierzch mozarelle i zapiekalam jeszcze 10 min. Zapiekalam w naczyniu, w ktorym wlalam na dnie troche wody :)

Placki na jutro- 2 jaja, 100 g maki, 100ml mleczka kokosowego, 40 g wheya, pol lyzeczki proszku do pieczenia, troche wody









Zmieniony przez - cod123 w dniu 2016-11-21 21:54:11

Zmieniony przez - cod123 w dniu 2016-11-21 21:55:03
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720047
no będzie trzeba zrobić , bo wyglądają super
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
1. Papryczki
2. Omlet z szynką, chorizo, pomidorami
3. Pad thai z kurczakiem
4. Placki z musem ze śliwek













...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
Pasta z avokado, 1 banana, 4 daktyle, 2 lyzeczki kako, troche ksylitolu, kilka migdalow i kilka orzechow brazilijskich




Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ra faello

Następny temat

Podwojnie zielony omlet

electro
Polecane artykuły