Aby nie mieć zbyt dużej przerwy i się nie zniechęcić trochę dziś pomachałem :
Wiosłowanie nad chwytem:
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
Niestety nadal nie czuję tego ćwiczenie- a raczej efektów ćwiczenia czyli mięśni pleców.
Wyciskanie skos hantlami
8x 9 kg
8x 15 kg
8x 15 kg
8x 18 kg
SS rozpiętki+unoszenie hantli w opadzie
15 rozpiętek z 9 kg na ręką+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 7 kg
15 rozpiętek z 9 kg na ręką+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 7 kg
Natomiast to ćwiczenie daje mi ogromną radość, a nawet powiem że trzyma mnie przy nadziei że warto trenować, po nim jestem napompowany, a mięśnie są czerwone-dotlenione.
Chciałbym tak wyglądać cały czas
No i spompowałem tric
Prostowanie przedramion w dół z wyciągiem, stojąc.
3 serie po 20 pow, z 13 kg- ale się rozkręcę.
Powiem Wam że w tym ćwiczeniu najlepiej czuję tricepsa , nawet bardziej niż odwrotne pompki, czuję że urośnie mi taki jak chłopakom w więzieniu
Wiosłowanie nad chwytem:
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
Niestety nadal nie czuję tego ćwiczenie- a raczej efektów ćwiczenia czyli mięśni pleców.
Wyciskanie skos hantlami
8x 9 kg
8x 15 kg
8x 15 kg
8x 18 kg
SS rozpiętki+unoszenie hantli w opadzie
15 rozpiętek z 9 kg na ręką+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 7 kg
15 rozpiętek z 9 kg na ręką+ 15 pow. unoszenie w opadzie z 7 kg
Natomiast to ćwiczenie daje mi ogromną radość, a nawet powiem że trzyma mnie przy nadziei że warto trenować, po nim jestem napompowany, a mięśnie są czerwone-dotlenione.
Chciałbym tak wyglądać cały czas
No i spompowałem tric
Prostowanie przedramion w dół z wyciągiem, stojąc.
3 serie po 20 pow, z 13 kg- ale się rozkręcę.
Powiem Wam że w tym ćwiczeniu najlepiej czuję tricepsa , nawet bardziej niż odwrotne pompki, czuję że urośnie mi taki jak chłopakom w więzieniu
