Nie ma szału smakowego lodów (jeszcze nie znalazłam upragnionych Haagenów
) ale coś tam się uzbierało przez ostatnie tygodnie
#1. Śmietankowe Grycany
Wow. To chyba najlepsze śmietankowe lody z jakimi miałam do czynienia. Co prawda bardzo słodkie, może aż troszkę za, ale nadrabiają niezwykle kremową konsystencją, którą teraz w lodach ze świecą szukać.
Polecam jeśli ktoś chce po prostu zjeść dobre lody, bez żadnych udziwnień. 9/10
#2. Czekoladowe Grycany
Tutaj już nie było efektu zaskoczenia, zwyczajne czekoladowe lody. Również smaczne, ale nie podeszły mi tak bardzo, jak śmietankowe. 7/10
#3. Waniliowe Carte D'Or
Miałam chęć na klasyczne waniliowe i je dostałam. Do szarlotki cod123 na ciepło jak znalazł
8/10
Zmieniony przez - Germanotta w dniu 2016-11-13 12:31:22
) ale coś tam się uzbierało przez ostatnie tygodnie
#1. Śmietankowe Grycany
Wow. To chyba najlepsze śmietankowe lody z jakimi miałam do czynienia. Co prawda bardzo słodkie, może aż troszkę za, ale nadrabiają niezwykle kremową konsystencją, którą teraz w lodach ze świecą szukać.
Polecam jeśli ktoś chce po prostu zjeść dobre lody, bez żadnych udziwnień. 9/10
#2. Czekoladowe Grycany
Tutaj już nie było efektu zaskoczenia, zwyczajne czekoladowe lody. Również smaczne, ale nie podeszły mi tak bardzo, jak śmietankowe. 7/10
#3. Waniliowe Carte D'Or
Miałam chęć na klasyczne waniliowe i je dostałam. Do szarlotki cod123 na ciepło jak znalazł
8/10
Zmieniony przez - Germanotta w dniu 2016-11-13 12:31:22








