SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierś z kurczaka co mogę dodać

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84
Witam co mogę dodać do piersi z kurczaka bo tak na sucho z ryżem ciężko mi to idzie ?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136837
Sos tzatziki czy tam czosnkowy (jogurt nat., czosnek, przyprawy), zrób tę pierś w marynacie-obtaplaj np w oliwie z przyprawami, odstaw na jakiś czas i usmaż, już będzie inna w smaku, uduś ją na patelni z warzywami i ryżem, wyjdzie takie pseudorisotto. Ogólnie to poczytaj temat podwieszony, ten Zbiór przepisów działu Kuchnia, tam masz od groma przepisów na mięso w sosach, marynatach, pieczone, duszone itd. Wybierz co Ci pasuje

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 132
Podsmażasz cebulę, na to wrzucasz paprykę i kurczaka, możesz dać czosnek. Do tego dodajesz ryż, możesz dodać trochę wody lub bulionu i si !

Zmieniony przez - NutritionTester w dniu 2014-09-14 16:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94936 Napisanych postów 364922 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670472
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Placki z mielonych płatków owsianych - video

Następny temat

Pierś z kurczaka

WHEY premium