Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
137
Miesiąc temu zakończyłem swoją pierwszą kurację.
Strzelałem propa oraz cypionat prop 2x w tygodniu cypionat x1
Po odstawieniu powiększyły mi się sutki, osoba która mi rozpisala cykl poleciła bym wziął Tamoxifen który brałem przez półtora tygodnia i sutki jakby odrobine zaczęły wracać do normalości. Tamoxifen odstawiłem bo z libidem zaczeła robić się masakra.
Czy jakieś kroki warto poczynić ?
Kuracja trwała jedynie miesiąc i okazała się być jednak nie dla mnie ze względu na pracę i brak skupienia na bombie.
Szacuny
11182
Napisanych postów
51935
Wiek
32 lat
Na forum
25 lat
Przeczytanych tematów
57816
Kiedy poszedł ostatni strzał cypio,a ile dni po zacząłeś i skończyłeś tamox. Daj ankietę:
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą mieli niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.
Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-08-17 23:09:24
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
137
1. WIEK: 30lat 2. WAGA: 78kg 3. WZROST: 181 4. WYMIARY: -biceps: 37 -klatka: 105 -udo: 56 -talia: 81 5. STAŻ NA SIŁOWNI: ok 7 lat 6. DIETA: - niezbilansowana -białko: -węglowodany: -tłuszcz: 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jeden cykl ostatni Propionat + Cypionat 8. TRENING: 3 razy w tygodniu 9. CEL CYKLU: Zwiększenie masy mieśniowej przy niskim BF 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Cykl zakończony miesiąc temu 11. POZIOM BF%: ok 13% 12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Szczupla budowa ciała, tendencja do chudniecia 13. STAN ZDROWIA: dobry 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie 15. PPM (podstawowa przemiana materii): 16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: 110 -martwy ciąg: --------- -przysiad: 60kg
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
137
Jeśli chodzi o obserwacje, sutki z twardych stały się miekkie i sie nieco powiekszyły . Tamoxifen łykałem przez 10 dni, na poczatek 30mg 3dni 20mg 4dni 10mg 3 dni
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
137
głównie siłownia, choć raczej prowadzony zawsze sportowy tryb życia. Ok 1,5 miesiąca po ostatnim zastrzyku cypionatu zacząłem łykac tamoxifen Egis. Z libido było kiepsko szczegolnie po kolejnych tabsach tamoxu ale juz wraca do normy. 2 dni temu kupilem suplement diety - Korzeń Maca i przyznam szczerze ze libido zaraz po zażyciu poszlo w gore jak szalone.
Szacuny
1223
Napisanych postów
26444
Wiek
40 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
298562
Czyli aktualnie problem gino zarzekanany? Czy nadal cos nie tak? Powiekszyly Ci sie suty tak mocno ze bylo to az tak zauwazalne? swedzenia, zaczerwienienia, zgrubienia nic nie wystapilo? Jak zioekt wymienil, badania by sie przydaly.
Szacuny
1576
Napisanych postów
56736
Wiek
41 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
264394
Trochę nie rozumiem czemu 1,5 miesiąca po skończeniu cyklu wrzuciłeś tamox. Dopiero wtedy wyskoczyło gino czy co?
Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.
Szacuny
1
Napisanych postów
14
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
137
Zgodnie z tym co pisaliście zrobiłem badania i zamieszczam je.
Jeśli chodzi zaobserowane zmiany w organizmie to libido wróciło do normy.
Sutki wciąż jakieś takie miękkie...
Jeśli chodzi o odblok zastosowałem jedynie Tamoxifen Egis (1,5 tygodnia) zaczynając od 1,5 tabletki zchodząc do zalecanej 1 i 0,5 tabletki.
HCG nie ruszałem.
Szacuny
11182
Napisanych postów
51935
Wiek
32 lat
Na forum
25 lat
Przeczytanych tematów
57816
jak sutki miękkie to nie gino, smalec który przyszedł po tej Twojej "niezbilansowanej" diecie. Zrób redukcję to i z cycków zleci. Skoro fajka śmiga wyniki (poza prog) w normie to nic nie dodawaj.