SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o nowy plan treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2977
O to mój obecny plan treningowy stosuje go 5 tygodni:
Poniedziałek
1 klatka wyciskanie poziome 4 x 12
2 rozpiętki poziome 4 x 15
3 grzbiet podciąganie sztangi w opadzie 4 x 12
4 przenosy sztangi za głowę 4 x12
5 triceps wyciskanie francuskie 4 x 12
6 uginanie ramion na krześle 4 x 10
Wtorek
1 barki podciąganie sztangi wąsko do brody 4x12
2 wyciskanie sztangi z za karku siedząc 4 x 12
3 unoszenie sztangielek bokiem 4 x 12
4 biceps unoszenie sztangi 4 x 12
5 biceps unoszenie sztangielek 4x12
Środa - wolna
Czwartek = Poniedziałek
Piątek = Wtorek
Sobota
1 pompki różne rodzaje (ręce na krześle nogi na ziemi i na odwrót, pompki przy ścianie i takie tam)
Niedziela - wolna
A tak poza tym to prawie codziennie po 200-300 brzuszków
Moim celem było zdobycie rzeźby. I cel został osiągnięty. Ale proszę o nowy plan żeby się organizm nie przyzwyczaił

"Jak powiem wam że jestem najlepszy to powiecie,
że się przechwalam, jeśli jednak tak wam nie powiem
to będę was musiał skłamać."Bruce LEE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
2-3 tyg. tego szczególnie dla początkujących
i dla powracających po przerwie w treningach, oraz (po modyfikacjach planu) dla wielu innych, którzy potrzebują pomocy w ułożeniu planu treningowego:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening


a potem zalezy co chcesz czy znow rzezbe czy mase itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2977
Dzięki ale mój błąd zapomniałem powiedzieć, że ćwiczę od sierpnia 2003 mam 19 lat grałem przez 8 lat w piłkę nożną w miejscowym klubie aż do lipca, 2003 gdy złamałem nogę. I wiozłem się za ćwiczenia górnej partii ciała. Zaczynałem od nieprzemyślanych codziennych ćwiczeń, ale i tak przyrosty były. I tak do listopada wtedy zacząłem ćwiczyć na poważnie.
Nie ćwiczę mięsni nóg bo mam je nieźle umięśnione. Chodzi mi o zmianę tamtych ćwiczeń na jakieś inne albo jak dni treningowe pozamieniać coś takiego.

"Jak powiem wam że jestem najlepszy to powiecie,
że się przechwalam, jeśli jednak tak wam nie powiem
to będę was musiał skłamać."Bruce LEE

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie ramion

Następny temat

co sądzicie o tym treningu ?

electro
Polecane artykuły