SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FinaFlex - Stimul8 + Universal Nutrition - Creatine + białko PROSZĘ O POMOC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Witam mam 24 lata wzrost 183 kg i waga 85 kg. Co do sylwetki ogólnie nie mam tłuszczu, jedynie to mam zastrzeżenia do brzucha. Trochę jest przykryty tłuszczem.
Głównym priorytetem jest odkrycie mięśni na brzuchu. 3 razy w tygodniu siłownia i 2 razy bieg.
Co sądzicie żeby dorzucić takiego odżywki do tego?

FinaFlex - Stimul8 + Universal Nutrition - Creatine micronized powder ALBO Olimp - Creatine Xplode + Białko.

Czy zamiast kreatyny monohydrat wziąć boostera azotowego?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
Zdecydowanie lepszym wyjściem będzie kreatyna.Odżywka białkowa służy do uzupełnienia braków dietetycznych. Jeżeli masz dopracowane odżywianie to nie potrzebujesz odżywki białkowej
1

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
czyli rozumiem, ze celem jest redukcja?
ma zjakies foto pogladowe sylwetki?

Stimul8 dosc silny preparat, wiec nada sie na dalszy etap redu, chyba, ze jest juz dosc nisko wiec mozna wrzucic od razu.
kreatyna zadziala jako antykatabolik, wiec moze zostac, bo masz stumul8 przed treningowo, wiec styknie bez NO

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
moze zdjecie sylwetki wam ułatwi

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
az tak duzo fatu nie ma, wiec smialo mozna wszystko wrzucic na start

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 326
Razem z białkiem? A mono to które proponujesz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1942 Napisanych postów 13710 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249865
Bialko to kotlet w proszku czyli uzupelnienie diety a nie czesc cyklu...mono wez sobie najekonomiczniejsze cen/ilosc np sfd,all nutrition,ostrovit
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
jw co do bialka nie wspominalem o nim, bo to Ty musisz wiedziec czy potrzebujesz z niego korzystac.
co do kreatyny moze byc klasyczne mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
widać że masz małe doświadcczenie z suplementami odraddzam na razie stimula jak zaczcniesz od jednego z najsilniejszych to co będziesz brał za rok?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1942 Napisanych postów 13710 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249865
Zalezy czy nowa czy stara wersja...chociaz ta nowa mimo ze slabsza to i tak jest spoko bez cpalni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
ze stimulem jest o tyle dziwnie że nie wersje tylko gramatury różniły się działaniem od siebie o takich samych LOTach

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain bolic 6000 czy olimp mass 3xl a moze vitalamax pro gainer 2

Następny temat

data ważności

electro
Polecane artykuły