Szacuny
0
Napisanych postów
52
Wiek
34 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
326
Witam mam 24 lata wzrost 183 kg i waga 85 kg. Co do sylwetki ogólnie nie mam tłuszczu, jedynie to mam zastrzeżenia do brzucha. Trochę jest przykryty tłuszczem.
Głównym priorytetem jest odkrycie mięśni na brzuchu. 3 razy w tygodniu siłownia i 2 razy bieg.
Co sądzicie żeby dorzucić takiego odżywki do tego?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
9374
Napisanych postów
83989
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
709979
Zdecydowanie lepszym wyjściem będzie kreatyna.Odżywka białkowa służy do uzupełnienia braków dietetycznych. Jeżeli masz dopracowane odżywianie to nie potrzebujesz odżywki białkowej
Szacuny
12579
Napisanych postów
162283
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243139
czyli rozumiem, ze celem jest redukcja? ma zjakies foto pogladowe sylwetki?
Stimul8 dosc silny preparat, wiec nada sie na dalszy etap redu, chyba, ze jest juz dosc nisko wiec mozna wrzucic od razu. kreatyna zadziala jako antykatabolik, wiec moze zostac, bo masz stumul8 przed treningowo, wiec styknie bez NO
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
widać że masz małe doświadcczenie z suplementami odraddzam na razie stimula jak zaczcniesz od jednego z najsilniejszych to co będziesz brał za rok?
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."
Szacuny
698
Napisanych postów
6814
Wiek
42 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
68771
ze stimulem jest o tyle dziwnie że nie wersje tylko gramatury różniły się działaniem od siebie o takich samych LOTach
..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."