Witam!
Ćwiczę 4 miesiace i jak do tej pory miałem bardzo szybkie postępy. Co 2-3 tygodnie bilem rekord w wyciskaniu o 5kg. Teraz doszedłem do 100kg (mówię o wyciskaniu sztangi leżac na ławce poziomej) i miesiąc stoję w miejscu, więc zacząłem robić trening siłowy. Jednak to co mnie interesuje to to jakie postępy macie po roku i kilku latach trenigów. Nie chodzi mi tu tylko o postępy w ilościach powturzeń lecz głównie o bicie rekordów w samym wyciskaniu. Wiadomo, że im dłużej się ćwiczy tym wolniej to postępuje. Dzieki waszym wypowiedziom będę wiedział czego mogę się spodziewać.
Dzięki za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiam.
Ćwiczę 4 miesiace i jak do tej pory miałem bardzo szybkie postępy. Co 2-3 tygodnie bilem rekord w wyciskaniu o 5kg. Teraz doszedłem do 100kg (mówię o wyciskaniu sztangi leżac na ławce poziomej) i miesiąc stoję w miejscu, więc zacząłem robić trening siłowy. Jednak to co mnie interesuje to to jakie postępy macie po roku i kilku latach trenigów. Nie chodzi mi tu tylko o postępy w ilościach powturzeń lecz głównie o bicie rekordów w samym wyciskaniu. Wiadomo, że im dłużej się ćwiczy tym wolniej to postępuje. Dzieki waszym wypowiedziom będę wiedział czego mogę się spodziewać.
Dzięki za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz

