SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na wzrost wytrzymalosci, sily, masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Siemka pisze w imieniu kolegi chodzi o to, ze on gra w pilke i chciałby poprawic swoja mase, sile i wytzrymalosc :D co radzicie? aha kolega dopiero zacznie chodzic na silownie
pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
hmm wszystko i nic ;p.. :D

moze

BCAA
HMB

Glutamin .. takie te 3 antykataboliki...

do tego jakeis bialko/gainier.. dla uzupelnienia diety - o ile jest :P

hmm kreatyn nie polecam ..z przekonania.. nie dlatego,ze nei dzialaja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Ja myslalem, zeby miesiac na sucho pocisnal, a potem jakis gainer dokupil. Oczywiscie trening na mase.

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4610
heh
wypelnij ankiete to raz


po drugie jezeli zaczyna cwiczyc to nie ma sensu na samym starcie

hm zaczynanie calej przygody z silownią potrzebuje odpowiedzniego przygotowania a później dopiero myslec o odrzywkach suplach itp

TY MOW CO WIESZ
JA WIEM CO MOWIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
No to ja to wiem, ale o jaka ankiete chodzi?

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Już nie udawaj że w imieniu kolegi bo widac że chcesz sobie wziąc i nie kombinuj tu.
Jak narazie to niech trzyma diete,treningi i regeneracje ijak narazie wystarczy.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Hehehe ja mam za sobą prawie 2 lata stażu i nie gram w piłkę, a uprawiam armwrestling :D Więc nie udaje, ze dla kolegi. :P

Hmmmm a ankiety nie wypełnie dam mu to i on to wypełni bo to on ma z tym "problem". Ja jak mowiłem mam swoja diete, trening i przygotowana suplementacje- przez ludzi z mojego klubu.
pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
AHAH ok to sorki
Ale niech wypewłni nam najpierw ankiete a później mu odpowiemy nie mam sensu jak anrazie brać supli i odżywek

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Spoko to mu powiem, zeby to wypełnil :D
pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplement do rzeźby

Następny temat

Coś nowszego i mocniejszego od horse power ?

WHEY premium