SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wzrost siły i masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63
Witam!
Ćwiczę 4 miesiace i jak do tej pory miałem bardzo szybkie postępy. Co 2-3 tygodnie bilem rekord w wyciskaniu o 5kg. Teraz doszedłem do 100kg (mówię o wyciskaniu sztangi leżac na ławce poziomej) i miesiąc stoję w miejscu, więc zacząłem robić trening siłowy. Jednak to co mnie interesuje to to jakie postępy macie po roku i kilku latach trenigów. Nie chodzi mi tu tylko o postępy w ilościach powturzeń lecz głównie o bicie rekordów w samym wyciskaniu. Wiadomo, że im dłużej się ćwiczy tym wolniej to postępuje. Dzieki waszym wypowiedziom będę wiedział czego mogę się spodziewać.
Dzięki za wszystkie wypowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6229
Najpierw od 80kg do 115kg w ciągu 3,5 miesiąca. Potem przez 5 miesięcy bez jakiegokolwiek postępu, nastepnie 3 mies. przerwy, po których byłem w stanie wycisnąć 110 kg. Zacząłem intensywnie trenować nogi, czego wcześniej nie czyniłem i wynik podskoczył do 125 w ciągu 4 miesięcy.
Wniosek 1 - nie spodziewaj się szybkich przyrostów jesli trenujesz na sucho. Nie spodziewaj się też znaczących spadków nawet po kilkunastu tygodniach przerwy.
Wniosek 2 - koniecznie rób przysiady.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a robiles cykl regernacyjny ??
pozytaj o nim
https://www.sfd.pl/temat133140/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6229
Dzięki za link - przyda się
Szczerze mówiąc, przez pierwszy rok treningów nie słyszałem o czymś takim jak regeneracja, ale to chyba syndrom większości początkujących, którzy chcą jak najwięcej.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
no niestety powazny bład
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6229
Teraz ja to panimaju.

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63
Tak ja robie teraz trening siłowy, po którym będę robił okres regeneracji.
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
to fajnie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Może być taki trening??

Następny temat

folia na brzuch

electro
Polecane artykuły