A teraz przejdźmy do tematu. Mam 17 lat na siłownie chodzę około miesiąc. Technikę ćwiczeń na rożne partie mam opanowana. Nie ćwiczę na wagę ciężaru lecz na jakość wykonania danego ćwiczenia. Pamiętam od młodości miałem problem z utrzymaniem prostej sylwetki. garbie się a moje barki są wysunięte do przodu i zaczytałem na internecie ze przyczyna tego może być dysproporcja pomiędzy aktonami przednimi a tylnymi mięśni barkowych. I tutaj do was pytanie jeśli wzmocnie barki z nastawieniem na tylne aktony to czy to zniweluje mój problem? Może to całe plecy powinienem wzmacniać i to nie tylko wina w słabych barkach?
Krzysztof Piekarz
