Witam.
Mam 18 lat, od ponad miesiąca stosuję dietę, widać wyraźny spadek masy, tłuszcz z brzucha, ud, boczków schodzi ładnie, ale mój problem polega na tym, że nie widzę różnic w okolicach klatki piersiowej. Kolokwialnie mówiąc mam "cycki" których chciałbym się pozbyć. Czy wystarczy sama dieta + ćwiczenia aerobowe?
Mam 18 lat, od ponad miesiąca stosuję dietę, widać wyraźny spadek masy, tłuszcz z brzucha, ud, boczków schodzi ładnie, ale mój problem polega na tym, że nie widzę różnic w okolicach klatki piersiowej. Kolokwialnie mówiąc mam "cycki" których chciałbym się pozbyć. Czy wystarczy sama dieta + ćwiczenia aerobowe?
Krzysztof Piekarz


