SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść, tkanka tłuszczowa na klatce piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

22

Wzrost

80

Staż treningowy

180

Obwód pasa

0

Stan zdrowia

88

Preferowane formy aktywności fizycznej

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, jakiś czas temu tj pół roku zmieniłem pracę z fizycznej na biurową.
Mój codzienny plan dnia wygląda tak:
Pobudka o 6.20
Do pracy wychodzę o 6.50
Śniadanie jem w pracy o 7.30/7.40
Drugi posiłek jem o 12
Trzeci posiłek jem ok 17/17.30
Później wieczorkiem coś dojadam.

Jem tak:
Śniadanie:
Kanapki z pasztetem/ szynką serem + 2 owoce jakieś przeważnie banany lub jabłka
Drugi posiłek
To samo co na 1-szy ale bez owoców
Trzeci posiłek:
Tutaj różniej:
Jajecznicę z 4/ jajek na maśle
Albo Płatki owsiane i 250 gram sera chudego.

Na 4 posiłek dojadam czym kolwiek, owocami, małym kawałkiem kiełbasy, płatkami,

Mam 22 lata warzę ok 80 kg i mam ok 180 cm wzrostu. Moim celem było schudnąć, ale chyba trochę przesadziłem bo od 3 miesiecy zrzuciłem ok 10 kg. Jednak schudłem nie tak jak chciałem.

Zrzuciłem brzuch(ale nie do końca) ale tłuszcz na klatce piersiowej został.

Mam straszliwie zabiegany tryb życia
Pracuję 8 godzin dodatkowo nadzoruję serwery w jednej firmie co zajmuje kolejne 4 godziny dziennie. Biegam ok 40 minut to jest 7-8 km mniej więcej 3/4 razy w tygodniu.
Dodatkowo w tygodniu robię 40 do 100 km rowerem.

Jem chyba za mało, bo ostatnio nie mam siły na bieganie, nie mam siły przebiegnąć tego dystansu, ani na nic sił...

Co zrobić, żeby zrzucić ten tłuszcz i co jeść, żeby mieć więcej siły.

Jak ułożyć plan diety, czy mógłby mi ktoś w tym pomóc? Chcę zapisać się na siłownię basen, co jest lepsze, nie zależy mi na przybraniu na masie lecz na zdrowym trybie życia.

Z góry dziękuję za rady i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pokaz zdjecie, najlepiej przed i po jeśli masz, możliwe ze zrzuciles sporo ale niekoniecznie z tkanki tłuszczowej co nie daje zadawalającego efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Zdięcie po, przed nie robiłem ale poprawa jest baaardzo widoczna. Biegam od trzech misięcy przez na początku zaczynałem od 2/3 km a teraz do 10 normalnie przebiegam ale ostatnio nie mam siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no jak robisz redukcję na kanapkach z pasztetem to ja się nie dziwię, że ci nie wyszła tak jak byś chciał...

9.Redukcja dla Juniora,czyli jak się do tego zabrać by DreamEvil https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie wygląda bardzo slabp, to ze zrzuciles wage i obwody nie znaczy wcale ze dobrze , masz wyżej w linku opisane krok po kroku jak najlezy się do tego dobrze zabrac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA Xtra + Universal Nutrition - Creatine micronized powder + PURE BETA ALANINE

Następny temat

Dieta dla amatora.

WHEY premium