Witajcie
Czytam to forum i widze ze niektórzy z was mają sporą więdze o treningu, jego natężeniu a także jego rodzajach, a więc przechodze do tematu.
Mam 21 lat i chciałbym znowu grac w piłke nożną w klubie.
Trenowalem piłke gdy bylem w podstawowce (i pływanie przez 6 lat), ale pozniej tak sie zlozylo ze musialem to przerwac.
Nieznaczy to ze wogole nie gralem w pilke, ale poprostu nie trenowalem regularnie. Gralem tylko mecze raz na jakis czas (przez dluzszy czas 2-3 razy w tygodniu potem raz na tydzien, a ostatnio bardzo rzadko).
W tym czasie zawsze bylem w reprezentacji szkoły najpierw podstawowej (jakies male sukcesy 2 razy misztrz gminy i uczestnictwo w mistrzostwach miasta , raz 2 miejsce, raz 3).
Pózniej reprezentacja szkoly sredniej - liceum(ale tu byla slaba druzyna, no wiecie wszyscy chcieli byc drugim JORDANEM
,oprocz tego gralem z kumplami (najczesciej jako sparingpartner różnych drużyn zakładowych).
A pozniej sie przeprowadziłem i tutaj gralem bardzo razdko (ostatnie 1,5 roku).
Ostatnio czuje ze musze pograc troche w prawdziwym klubie z treningami itd.
mam juz upatrzony klub do ktorego chcialbym sie zglosic (VI liga (okregówka) , ewentualnie na początek jego B-klasowe rezerwy ale przed tym chcialbym troche potrenowac (aby cos zaprezentowac). mysle ze realne jest podjecie treningow przeze mnie w tym klubie od nowego sezonu (czerwiec 2004) a wiec do tego czasu chcialbym solidnie popracowac nad sobą.
Mam czas 3 razy w tygodniu (na 100%) no i moze czasami cos jeszcze.
Zalezy mi glownie na porawie kondycji i wytrzymalosci , bo szybkosc jeszcze mi zostala , a czucie pilki przyjdzie z czasem .
podsumowując prosze o jakis plan treningowy wlasnie do nowego sezonu (ok. czerwca 2004) ukierunkowany na powrót na boisko piłkarskie.
Pozdrawiam
p.s.
Pozycja na której wystepowalem to napad (szybkosc
lub prawa pomoc (bardziej skrzydłowy)
Czytam to forum i widze ze niektórzy z was mają sporą więdze o treningu, jego natężeniu a także jego rodzajach, a więc przechodze do tematu.
Mam 21 lat i chciałbym znowu grac w piłke nożną w klubie.
Trenowalem piłke gdy bylem w podstawowce (i pływanie przez 6 lat), ale pozniej tak sie zlozylo ze musialem to przerwac.
Nieznaczy to ze wogole nie gralem w pilke, ale poprostu nie trenowalem regularnie. Gralem tylko mecze raz na jakis czas (przez dluzszy czas 2-3 razy w tygodniu potem raz na tydzien, a ostatnio bardzo rzadko).
W tym czasie zawsze bylem w reprezentacji szkoły najpierw podstawowej (jakies male sukcesy 2 razy misztrz gminy i uczestnictwo w mistrzostwach miasta , raz 2 miejsce, raz 3).
Pózniej reprezentacja szkoly sredniej - liceum(ale tu byla slaba druzyna, no wiecie wszyscy chcieli byc drugim JORDANEM
,oprocz tego gralem z kumplami (najczesciej jako sparingpartner różnych drużyn zakładowych).
A pozniej sie przeprowadziłem i tutaj gralem bardzo razdko (ostatnie 1,5 roku).
Ostatnio czuje ze musze pograc troche w prawdziwym klubie z treningami itd.
mam juz upatrzony klub do ktorego chcialbym sie zglosic (VI liga (okregówka) , ewentualnie na początek jego B-klasowe rezerwy ale przed tym chcialbym troche potrenowac (aby cos zaprezentowac). mysle ze realne jest podjecie treningow przeze mnie w tym klubie od nowego sezonu (czerwiec 2004) a wiec do tego czasu chcialbym solidnie popracowac nad sobą.
Mam czas 3 razy w tygodniu (na 100%) no i moze czasami cos jeszcze.
Zalezy mi glownie na porawie kondycji i wytrzymalosci , bo szybkosc jeszcze mi zostala , a czucie pilki przyjdzie z czasem .
podsumowując prosze o jakis plan treningowy wlasnie do nowego sezonu (ok. czerwca 2004) ukierunkowany na powrót na boisko piłkarskie.
Pozdrawiam
p.s.
Pozycja na której wystepowalem to napad (szybkosc
lub prawa pomoc (bardziej skrzydłowy)
Krzysztof Piekarz
(