Witam. Chciałbym pomóc koledze w rozpoczęciu diety, więc proszę o ocenę poniższego planu.
Kolega ma pracę siedząco jako kierowca samochodu więc ruch jest ograniczony jeśli chodzi o pracę. Po za tym póki co brak jakichkolwiek treningów. Najpierw chciałby mieć dietę i zobaczyć jak będzie z tym wytrzymywał, a z czasem siłownia i basen.
Celem jest oczywiście zrzucenie kilku kilogramów i wizualna poprawa sylwetki.

Kolega ma pracę siedząco jako kierowca samochodu więc ruch jest ograniczony jeśli chodzi o pracę. Po za tym póki co brak jakichkolwiek treningów. Najpierw chciałby mieć dietę i zobaczyć jak będzie z tym wytrzymywał, a z czasem siłownia i basen.
Celem jest oczywiście zrzucenie kilku kilogramów i wizualna poprawa sylwetki.

Krzysztof Piekarz
