SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ryz i kurczak w pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 50 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2891
Jak jest prąd na budowie to wozić ze sobą mikrofalówkę, albo "jednostanowiskową" kuchenkę elektryczną/indukcyjną. Butla turystyczna i palnik to kozackie rozwiązanie. Największa wadą jest to, że zaraz wszystkie ziomki będą też chciały skorzystać.
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
może chodziło o zimne = surowe

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5361
surowa watrobke tez dobrze zjesc, smak slodkawy, pyszna, pomysl nad tym


Zmieniony przez - alluare w dniu 2016-04-06 20:17:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16041
Dlaczego zamiast, bo Wakor napisał, że nie je zimnego kurczaka.
Termos odpada bo żaden mi nie wytrzyma 5h ciepłego jedzenia bo taki jest odstęp między pierwszym posiłkiem o godzinie 5 i drugim o 10 w pracy.
Chodziło oczywiście o ugotowanego zimnego, nie surowego



Zmieniony przez - nnnn2 w dniu 2016-04-06 20:55:12

Zmieniony przez - nnnn2 w dniu 2016-04-06 20:56:10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 378 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12412
Napisałem wyraźnie że jestem na IF (intermittent fasting) poczytaj sobie jak nie wiesz co to
chodzi mi raczej o smak, po prostu dla mnie taki zimny jest bez smaku
a nie o to chodzi by jedzenie spożywać na siłę
czyż nie?

walory zdrowotne są niezmienne
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Sądząc po postach masz jednak braki w wiedzy o odżywianiu , nie musisz jeść kurczaka możesz i inne mięsa jeść liczy się bilans . Możesz tak skomponować dietę że będziesz jadł ciepłe posiłki w domu.
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16041
Dobra temat do zamknięcia. Rozumiem że mogę jeść niepodgrzanego kurczaka, ew. będę ze sobą brał palnik. Wojo za szybko każesz świeżakom układać diete.


Zmieniony przez - nnnn2 w dniu 2016-04-06 22:47:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
Lepiej się nauczyć czegoś i skrócisz czas "błądzenia" z dietą
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Bierz do pracy taki posiłek, jaki będzie Ci smakował i będzie dla Ciebie wygodny. Zimne jak najbardziej można jeść.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pestki dyni - problem.

Następny temat

Sumplement na noc

Shoty
Polecane artykuły