Witam.
Przed treningami pije białko i kreatyne, lecz mój żołądek jakoś słabo na to (głównie na kreatyne) reaguje. Nie jest to jakis niewyobrazalny ból, lecz bardzo przeszkadza mi to na treningach, na tyle ze czesto przez to z nich rezygnuje. Mozecie mi poradzic co z tym zrobic? Musze darowac sobie kreatyne? Moze zastąpic kreatyne jakąs przedtreningówką? Prosze o porady.
Przed treningami pije białko i kreatyne, lecz mój żołądek jakoś słabo na to (głównie na kreatyne) reaguje. Nie jest to jakis niewyobrazalny ból, lecz bardzo przeszkadza mi to na treningach, na tyle ze czesto przez to z nich rezygnuje. Mozecie mi poradzic co z tym zrobic? Musze darowac sobie kreatyne? Moze zastąpic kreatyne jakąs przedtreningówką? Prosze o porady.
Krzysztof Piekarz
