SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problemy z żołądkiem przy suplementacji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Witam.
Przed treningami pije białko i kreatyne, lecz mój żołądek jakoś słabo na to (głównie na kreatyne) reaguje. Nie jest to jakis niewyobrazalny ból, lecz bardzo przeszkadza mi to na treningach, na tyle ze czesto przez to z nich rezygnuje. Mozecie mi poradzic co z tym zrobic? Musze darowac sobie kreatyne? Moze zastąpic kreatyne jakąs przedtreningówką? Prosze o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
głównie biore kreatyne dla samej wytrzymałości fizycznej, by wiecej wytrzymac na treningu, wiec to chyba odpada.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
kreatyna nie dziala doraznie, nie bedzie znaczenia czy wezmiesz ja przed czy po treningu w tym aspekcie,
brałes samo kreatyne przed treningiem zeby sprawdzic ze to akurat po niej?
i w ogole w jakim celu pijesz bialko przed treningiem?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Ekspertem nie jestem, ale duzo naczytalem sie na internetach odnoscie np. bialka. Podobno spozywanie przed i po treningu przyspiesza regeneracje. Ale tak czy siak, nawet jesli to tylko mit to nie skonczylbym tego robic ze wzgledu na to ze pije je 3x dziennie i akurat tak wypada, ze wracam ze szkoly i przychodzi czas na bialko.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
3x to jakas pomylka w ogole..
widze ze nie masz pojecia o tym czemu sluzy odzywka bialkowa, ale skoro nie o tym temat to nie bede pisal,
poczytaj sobie co warunkuje sukces w tym sporcie i sam wyciagnij wniaski,
zacznij jesc a nie opijasz sie prochami bo na tym wynikow nie zrobisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Odszedles od tematu, szkoda. Dobrze wiem, ze po najlepsze wyniki nalezy dojsc poprzez dietę i ciężką pracę. Moze uda mi sie z tym jak ukończe szkole, a poki co bede trenowal na swój sposob i obiecuje Ci ze moja praca mimo wszystko nie pójdzie na marne :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419152
do tematu nawiazalem, nie odpowiedziales

wincol
...brałes sama kreatyne przed treningiem zeby sprawdzic ze to akurat po niej?...



Zmieniony przez - wincol w dniu 2016-03-16 20:27:26
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tłuszczu

Następny temat

Beta alanina

Shoty
Polecane artykuły