SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z żołądkiem - kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Biorę krete w proszku od 3 tyg 5 g rano przed śniadaniem i 5 g po treningi w DT. Tydzień temu zmniejszyłem dawkę do 5 g po treningu, rano już nie biorę. Od kiedy zacząłem brać kreatynę mam straszne gazy i od kilku dni boli mnie żołądek jak się porządnie najem. Co robić ? Skończyć pudełko ? ( zostało mi około 200 g ) Czy może lepiej odstawić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Jestem niemal że pewny że to kreta NIGDY wcześniej nie miałem problemów z żołądkiem / wątrobą a w chwil gdy wszedłem na 1 cykl wszystko się zaczęło. Na innych forach ludzie mieli podobne problemy i u nich też zaczęło się od kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dziwne, kreatyna nie powinna dawac takich efektow, jedyne co mogloby cie przeczyscic pare razy.
co to za firma?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Activlab - creatine powder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Odstaw kreatyne jezeli myslisz ze powoduje u ciebie problemy z ukladem pokarmowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Odstawienie krety to nie rozwiązanie chcesz się dalej rozwijać pod względem kulturystyki a bez krety będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
A probowales nie na pusty zoladek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
Nie próbowałem zawsze 2,5-3h po posiłku ( po treningu ) lub na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Odstaw krete to sie dowiesz czy to od tego. Nadmierne gazy w tym sporcie najczesciej jest zwiazane ze zbyt wysoka podarza bialka w diecie.
Powodow bolu zoladka moze byc bardzo wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
i problem zaczęły się w dniu kiedy zacząłem przyjmować kreatynę. Zbieg okoliczności ? Wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 189
ale odstawiam teraz krete na kilka dni i zobaczy co i jak jeżeli dolegliwości miną kombinować coś z inną kreatyną ? Może w tabsach podziała inaczej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NABÓR DO TESTU - GRENADE - DLA 2 OSÓB (rywalizacja) !!!

Następny temat

Pytanie o spalacz

WHEY premium