Witam. Czy jesli mam okreslony plan i nie przestrzegam go w 100% (czasem sobie zrobie inne cwiczenie ma dana partie) albo zmienie kolejnosc czy ma to jakis wplyw na efekty ? Czy musze przestrzegać planu calkowicie ? Bo poki co cwiczylem sobie roznie jak mi bylo wygodniej i przestrzegalem jakies 70% planu na treningu czy to moze byc powodem braku efektow ??
P.s:np jak w planie mialem uginanie ramion z sztanga lamana to czasem zamiast tego zrobie sobie uginanie mlotkowe ,jak mam wioslowanie sztanga to czasem sb zrobie podnoszenie sie na drazku nadchwytem itp itd(te same partie ale inne cwoczenia)
Zmieniony przez - Kacpinio1 w dniu 2016-01-16 09:32:55
Zmieniony przez - Kacpinio1 w dniu 2016-01-16 09:33:14
P.s:np jak w planie mialem uginanie ramion z sztanga lamana to czasem zamiast tego zrobie sobie uginanie mlotkowe ,jak mam wioslowanie sztanga to czasem sb zrobie podnoszenie sie na drazku nadchwytem itp itd(te same partie ale inne cwoczenia)
Zmieniony przez - Kacpinio1 w dniu 2016-01-16 09:32:55
Zmieniony przez - Kacpinio1 w dniu 2016-01-16 09:33:14
Krzysztof Piekarz