SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA - jak brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam KREATYNE 1000 firmy olimp. Powiedzcie cos na tamat jak to brac w jakich ilosciach i jak spozywać czy przed treningiem czy po, czy z jedzeniem, czy może popijać. Z góry dziękuje za każde info.

Troche o mnie:
18 lat, 175 cm wzrostu, 75 kilo wagi.
Chcial bym przybrac na masie mięśniowej i troche zgubić brzuch.
Czekam na dobre rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Wypelnij profil.
Jaki masz staz?
Jak u Ciebie z dieta?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Chciałbyś przybrać na masie i stracić brzuch :) (a kto by nie chciał)
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z żelastwem to chwilowo z kreatyna poczekaj. Nie będzie potrzebna, tylko jedzenie.. Natomiast w przypadku jeśli masz już za sobą kilka miesięcy ciężkich (odpowiednich na Twoje możliwości) treningów to bierz ja 2 razy dziennie po 5 gram na porcje. Może być rano po wstaniu z łóżka oraz po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35241
Czesc , mam pytanie...
Trening zawsze zaczynam ok 9;30, wstaje ok 8:00 czy w takim wypadku brac kreatyne po wstaniu z lozka a druga porcje po treningu czy lepiej pierwsza porcje po treningu a druga pozniej w trakcie dnia...?

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
rano na czczo i pozniej wieczorem lub przed snem oczywiscie na pusty zoladek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dawka po treningu jest najwazniejsza(wtedy jest najefektywniejsza przemiana monohydratu do fosfokreatyny).Proponuje wziasc tylko 6 g po treningu.Dawka wystarczy i nie bedziesz marnowal kreatyny ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 35241
Sprobuje tak brac jak Mc pisze, dzieki

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Dawka kreatyny po wysiłku wcale nie jest najważniejsza. Kreatyna podana jakieś 60min przed planowanym wysiłkiem zostanie lepiej wykorzystana przez organizm (będzie pobierana z krwioobiegu i również wykorzystywana jeszcze po treningu).
Podawanie kreatyny tylko po treningu nie jest jednak błedem (jest to jedna z opcji).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7
mam no explode cell mass nitrix no shotgun anabol max odzywke bialkowa i gainera muscletech do tego jeszcze amino 1500.niebardzo wiem jak sie za to zabrac,moze mi ktos umie pomoc? z gory dzieki :)

Jestem bardzo wylewny...bo mnie boli nie :P

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19672
A nie zauważyłeś przypadkiem, że ten temat jest z przed 4 lat, pomyśl zanim coś zrobisz.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koncentrat czy izolat - co lepsze?

Następny temat

Thermo Fat Burner + L-Karnityna + HMB, jak dawkować to przy treningu ...

electro
Polecane artykuły