Czesc! Chcialbym poprosic Was o ocene mojego plany treningowego na redukcję. Wybrałem FBW i póki co tego chce się trzymać. Lecz jeśli więcej jest "za" niż "przeciw" zmianie tego trybu - z chęcią posłucham opinii bardziej doświadczonych. Wszelkie zmiany cwiczenia/dni/partie danego dnia piszcie niżej.
Plan w wersji skanu (obrazek).

Plan w wersji skanu (obrazek).

Krzysztof Piekarz