Witam to mój pierwszy post. Mimo tego że mam 28 lat dopiero zaczynam "przygodę" z siłownią poniżej kilka słów o mnie:
Dużo czytałem na forum o tym jak układać dietę i często to dla mnie czarna magia ale spłodziłem coś takiego:
Do tej diety za namową użytkownika ronie220 chciałbym wybrać zestaw ćwiczeń
Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie
Wszystko po 5 serii po 10 powtórzeń minimalnie 3 razy w tygodniu
A i bym zapomniał, jestem kondycyjnym zerem, zaniedbałem się totalnie i czuję się z tym źle dlatego postanowiłem to zmienić.

| Wiek | 28 |
| Płeć | Mężczyzna |
| Waga | 100 |
| Wzrost | 178 |
| Cel | Najpierw pozbycie się tłuszczu |
| Poziom BF | 30 |
| Aktywność w ciągu dnia | Praca czasami siedziące czasami chodząca a niekiedy przerzucanie kilkaset kg żelastwa + od niedawna siłownia 3-5 razy w tygodniu |
Dużo czytałem na forum o tym jak układać dietę i często to dla mnie czarna magia ale spłodziłem coś takiego:
Do tej diety za namową użytkownika ronie220 chciałbym wybrać zestaw ćwiczeń
Przysiad
Wyciskanie sztangi leżąc
Martwy ciąg
Podciąganie na drążku lub Wiosłowanie
Wszystko po 5 serii po 10 powtórzeń minimalnie 3 razy w tygodniu
A i bym zapomniał, jestem kondycyjnym zerem, zaniedbałem się totalnie i czuję się z tym źle dlatego postanowiłem to zmienić.

Krzysztof Piekarz