...
Od jakiegoś czasu wziąłem się za siebie (co nieco opisałem w dziale "seniorskim"), ale doszedłem do "ściany" i nie wiem jak działać dalej. Zaczynałem "poważniejszą" redukcję (posiłkując się wsparciem forum) od 83 kg i doszedłem obecnie (po 8 miesiącach - dość niemrawo - raz szybciej raz wolniej) do 76 kg (przy wzroście 175 cm), ale praktycznie bez straty mięśni. Wedle badania na BF (profesjonalną maszyną z elektrodami) mam już mniej niż 13 % tłuszczu - co generalnie widać w wielu miejscach, za wyjątkiem jednego. Oczywiście jest to brzuch - w pasie mam nadal ok. 88-89 cm (pomiar rano na czczo). Jak sprawdzam wszystkie kalkulatory to przy takim obwodzie pasa powinienem mieć duży większy BF lub, przy takim BF powinienem być w pasie dużo szczuplejszy. Z budowy jest ektomorfikiem (nadgarstek 16,5 cm), do niedawna klasyczny "skinny fat". Pytanie - czy to tylko "uroda osobista": taki brzuch mam (fałdki nadal tam są...) i koniec czy po prostu błąd pomiaru? Generalnie w ocenie otoczenia (i mojej własnej) po gębie sądząc i po dość "patykowatych" obecnie rękach jestem wręcz chudy, no ale brzuch nadal się trzyma... Ciągnąć dalej redukcję? Szczerze powiedziawszy trochę mi już obrzydła, no i chciałbym trochę popracować na obwodami ramion i przedramion bo obecnie przy nienajgorszej klatce i nogach to wyglądam tak sobie...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Ciężko stwierdzić czy maszyna dokonała odpowiedniego pomiaru, musisz wiedzieć że większość maszyn daje nierzetelny wynik. Najlepiej sprawdzi się tutaj caliper.
A jeśli chodzi o tłuszcz w okolicy brzucha to generalnie tłuszcz w tych rejonach schodzi na samym końcu redukcji. Jeśli jesteś niezadowolony z efektów redukcji możesz śmiało ciągnąc ją dalej.
Najlepiej jak wstawisz zdjęcia sylwetki
A jeśli chodzi o tłuszcz w okolicy brzucha to generalnie tłuszcz w tych rejonach schodzi na samym końcu redukcji. Jeśli jesteś niezadowolony z efektów redukcji możesz śmiało ciągnąc ją dalej.
Najlepiej jak wstawisz zdjęcia sylwetki
Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.
...
Podepne sie chlopaki mam ten sam problem. Dol brzucha/ boczki/ wewnetrzna strona ud...
Poprostu redukowac dalej cierpliwie ?
Czy moze CKD ?

Poprostu redukowac dalej cierpliwie ?
Czy moze CKD ?

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."
~Arystoteles
Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html
Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11
...
Niestety, ale wątpię w te 13% BF
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html
"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."
...
Ja też
. Stąd pytanie... Nie mam doświadczeń z redukcją (ok, 15 lat temu "redukowałem" jak biegałem jak wariat) zatem jedyne co mnie niepokoi to kwestia na ile dalsze "schodzenie" z tłuszczu odbije się na wyglądzie ogólnie. Generalnie już nawet żona kręci nosem, że zaczynam wyglądać z twarzy jak eksponat anatomiczny. Rozumiem jednak, że teraz to już tylko z pasa idzie...
. Stąd pytanie... Nie mam doświadczeń z redukcją (ok, 15 lat temu "redukowałem" jak biegałem jak wariat) zatem jedyne co mnie niepokoi to kwestia na ile dalsze "schodzenie" z tłuszczu odbije się na wyglądzie ogólnie. Generalnie już nawet żona kręci nosem, że zaczynam wyglądać z twarzy jak eksponat anatomiczny. Rozumiem jednak, że teraz to już tylko z pasa idzie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Zapraszam do oceny mojej diety na masę :)
Następny temat
Krzysztof Piekarz
