SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski BF a w pasie marnie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2166
Od jakiegoś czasu wziąłem się za siebie (co nieco opisałem w dziale "seniorskim"), ale doszedłem do "ściany" i nie wiem jak działać dalej. Zaczynałem "poważniejszą" redukcję (posiłkując się wsparciem forum) od 83 kg i doszedłem obecnie (po 8 miesiącach - dość niemrawo - raz szybciej raz wolniej) do 76 kg (przy wzroście 175 cm), ale praktycznie bez straty mięśni. Wedle badania na BF (profesjonalną maszyną z elektrodami) mam już mniej niż 13 % tłuszczu - co generalnie widać w wielu miejscach, za wyjątkiem jednego. Oczywiście jest to brzuch - w pasie mam nadal ok. 88-89 cm (pomiar rano na czczo). Jak sprawdzam wszystkie kalkulatory to przy takim obwodzie pasa powinienem mieć duży większy BF lub, przy takim BF powinienem być w pasie dużo szczuplejszy. Z budowy jest ektomorfikiem (nadgarstek 16,5 cm), do niedawna klasyczny "skinny fat". Pytanie - czy to tylko "uroda osobista": taki brzuch mam (fałdki nadal tam są...) i koniec czy po prostu błąd pomiaru? Generalnie w ocenie otoczenia (i mojej własnej) po gębie sądząc i po dość "patykowatych" obecnie rękach jestem wręcz chudy, no ale brzuch nadal się trzyma... Ciągnąć dalej redukcję? Szczerze powiedziawszy trochę mi już obrzydła, no i chciałbym trochę popracować na obwodami ramion i przedramion bo obecnie przy nienajgorszej klatce i nogach to wyglądam tak sobie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Ciężko stwierdzić czy maszyna dokonała odpowiedniego pomiaru, musisz wiedzieć że większość maszyn daje nierzetelny wynik. Najlepiej sprawdzi się tutaj caliper.

A jeśli chodzi o tłuszcz w okolicy brzucha to generalnie tłuszcz w tych rejonach schodzi na samym końcu redukcji. Jeśli jesteś niezadowolony z efektów redukcji możesz śmiało ciągnąc ją dalej.

Najlepiej jak wstawisz zdjęcia sylwetki

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
Podepne sie chlopaki mam ten sam problem. Dol brzucha/ boczki/ wewnetrzna strona ud...

Poprostu redukowac dalej cierpliwie ?

Czy moze CKD ?


"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2166
Obecny wygląd jak na zdjęciu - zdjęcie wieczorne. Chyba mam jeszcze co "palić"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
Niestety, ale wątpię w te 13% BF

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2166
Ja też . Stąd pytanie... Nie mam doświadczeń z redukcją (ok, 15 lat temu "redukowałem" jak biegałem jak wariat) zatem jedyne co mnie niepokoi to kwestia na ile dalsze "schodzenie" z tłuszczu odbije się na wyglądzie ogólnie. Generalnie już nawet żona kręci nosem, że zaczynam wyglądać z twarzy jak eksponat anatomiczny. Rozumiem jednak, że teraz to już tylko z pasa idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 146 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2927
Nie do końca tłuszcz schodzi teraz z pasa.

Zawsze bierz pod uwagę fakt, że możesz się mylić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam do oceny mojej diety na masę :)

Następny temat

Pytanie o nawyki żywieniowe

WHEY premium