J.w.
Mam zamiar zaczac trening skierowany przede wszystkim na przyrost sily. Ostatnio czytam o MAX-OT. Zastanawiam sie czy warto go wyprobowac? HST daje niewielkie przyrosty sily w moim przypadku. Glownie na 5tkach.
Pozdrowka!
Mam zamiar zaczac trening skierowany przede wszystkim na przyrost sily. Ostatnio czytam o MAX-OT. Zastanawiam sie czy warto go wyprobowac? HST daje niewielkie przyrosty sily w moim przypadku. Glownie na 5tkach.
Pozdrowka!
Krzysztof Piekarz
Dodam, ze nog nie trenuje - problemy z kolanami. Interesuje mnie rozpiska na 2*tydzien.
