SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ciągły brak efektów przy odchudzaniu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1851
Ja tylko chciałem zaznaczyć, że w wieku 18 lat, ważyłem 103 kg, teraz waże 96.
Nie oszukujmy się, nie ruszam się tak sprawnie jak rówieśnicy. Dlatego też ciężej jest mi coś zrobić, mam 2 stopień otyłości, następny będzie zagrażał mojemu życiu. A co do tej diety, to jedni zaś twierdzą, aby budować czystą masę, a tłuszcz spalać, a jedni zaś, aby wszystko spalać. Dlatego jestem pogubiony w tym wszystkim, a od czytania boli mnie już głowa, przeczytałem chyba wszystko co by mogło mnie zainteresować i niestety wszędzie jest coś innego. Jedni każą jeść dużo, inni mało, jedni każą jeść co 3h, inni każą jeść przez 8h, a nie jeść przez 16, jedni twierdzą, że przetrenowanie nie istnieje, jedno mówia, że jak wychodzi się normalnie z siłowni, to nie dało się z siebie wszystkiego... Mam burdel w głowie, na prawdę. :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5527
Tylko spokojnie. Ja bym zaczal od tego : https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html  , i tego https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html  ( nie trzeba jesc tak czesto) . Najwazniejsze, ze chcesz sie ogarnac. Cierpliwie sie doszkalaj, edukuj i stopniowo wprowadzaj zmiany. Najwazniejsze to to, zeby sie Tobie podobaly metody treningowe i dieta- masz sie cieszyc a nie meczyc. Ze spokojem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1851
Przeczytałem powyższe tematy i tamte podtematy.
Robię prawie wszystko dobrze, moje treningi wyglądają troszkę inaczej, ale niektórych ćwiczeń po prostu nie jestem w stanie wykonać, a martwy ciąg sobie na razie podaruje. Moje żywienie myślę, że jest duuuużo lepsze od poprzedniego, ale idę w dobrym kierunku. + Dodam, że teraz rzadko bywam w domu i nie chce mi się jeść, nie mam nawet czasu, bywa i tak, że zjem nawet tylko 1 posiłek dziennie. :/ Po takiej "głodówce" nie powiem bo waga spada konkretnie, ale to chyba nie o to tu chodzi.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Robię prawie wszytsko dobrze.

Nie chce mi się jeść, nie mam czasu, nieraz zjem jeden posiłekek to chyba nie jest wszystko dobrze. Nie masz czasu pomyśl o modelu żywieniowym IF, na forum masz cały dział temu poświęcony scitec nutrition odchudzanie i forma po męsku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1851
Ja przynajmniej raz dziennie, zjem ryż + kurczak (1 torebka ryżu + 100-200g piersi mocno przyprawionej) + często zdarza się zjeść, makaron + sos do spaghetti + mięso mielone (karkówką bądź szynka) myślę, że ok 300g makaronu + 300/400 tego sosu wraz z mięsem, może być i więcej.
Czy to za dużo? + inne posiłki dziennie, jakaś bułka itp?
To może być też powdów, że brak rezultatów?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1851
Czasem mi się uda takie coś osiągnąć... :





Zmieniony przez - krasnolud997 w dniu 2015-06-13 13:40:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5527
Brak dobrej diety= brak efektow. Warzywa, owoce, zdrowe tluszcze- ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 28 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
krasnolud997
Ja tylko chciałem zaznaczyć, że w wieku 18 lat, ważyłem 103 kg, teraz waże 96.
Nie oszukujmy się, nie ruszam się tak sprawnie jak rówieśnicy. Dlatego też ciężej jest mi coś zrobić, mam 2 stopień otyłości, następny będzie zagrażał mojemu życiu. A co do tej diety, to jedni zaś twierdzą, aby budować czystą masę, a tłuszcz spalać, a jedni zaś, aby wszystko spalać. Dlatego jestem pogubiony w tym wszystkim, a od czytania boli mnie już głowa, przeczytałem chyba wszystko co by mogło mnie zainteresować i niestety wszędzie jest coś innego. Jedni każą jeść dużo, inni mało, jedni każą jeść co 3h, inni każą jeść przez 8h, a nie jeść przez 16, jedni twierdzą, że przetrenowanie nie istnieje, jedno mówia, że jak wychodzi się normalnie z siłowni, to nie dało się z siebie wszystkiego... Mam burdel w głowie, na prawdę. :(


Zawsze możesz skorzystać z pomocy trenera personalnego :)
Sam tak zrobiłem i jestem mega zadowolony, w styczniu ważyłem 105kg, aktualnie ważę 85kg.
Głównym powodem dla którego zdecydowałem się na takie rozwiązanie właśnie było to co piszesz, ile osób tyle opinii i nie wiadomo czego się trzymać.
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 378 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10889
Przestań się miotac, bo ci to szkodzi. A miotasz się bo pewnie w ciągu dnia zmieniasz żarcie. Ustal sobie dobrze zapotrzebowanie, bilans BTW i planuj posiłki dzień wcześniej. Ta rozpiska diety... No jest problem. To się kupy nie trzyma. Jeśli faktycznie tyle jesz to jest to dieta na masę raczej...

Musisz ogarnąć podstawy. I tyle.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1851
GracuWymiata
Zawsze możesz skorzystać z pomocy trenera personalnego :)
Sam tak zrobiłem i jestem mega zadowolony, w styczniu ważyłem 105kg, aktualnie ważę 85kg.
Głównym powodem dla którego zdecydowałem się na takie rozwiązanie właśnie było to co piszesz, ile osób tyle opinii i nie wiadomo czego się trzymać.


Dokładnie tak zrobię, dziękuję wszystkim za pomoc, ale tutaj nadal zostałem odsyłany do innych działów, a czytania ogólników mam już dość, bo spędziłem na tym więcej godzin niż w szkole...
Taki trener jest drogi?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, redukcja, silowy.

Następny temat

Ocena diety pływaczki

electro
Polecane artykuły