SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co mam poprawic ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
????????????????????????

irek

irek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
Mam nadzieje Michail ze tu zajzysz i sprawdzisz
a i rozkminilem w jakims poscie jak maja wygladac poszczególne diety w skali % :

Sila: bialko 30%, weglowodany 50%, tłuszcze 20%
Masa: bialko 25%,ww 60% Tłuszcze 15%
Rzeżba: bialko 45%,ww 45%, tluszcze 10%
Regeneracja: bialko 15% ,ww 60%, tłuszcze 25%

Móglby ktos napisac jak ma to wygladac a dokladniej ile np:bilaka ,ww ,tluszczu na kg/masy ciala w danych cyklach które napisalem

irek

irek

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121899

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
Zmieniłem nieznacznie moja dietke i wychodzi z obliczen ze w dni treningowe spozywam 4370 klorii w tym weglowodany 531g (6g/kg) białko 210g (2,3g/kg) a tluszczu 89g (1g/kg) a mimo tego postepy nie za bardzo sa widoczne.
Wg wskazówek Michaiła wyliczylem sobie zapotrzebowanie w dni treningowe 3470kal co tu mozna jeszcze rozkmniic zeby szło,i jak ta dietka ma wygladac w dni nietreningowe
Moze wolniej idzie bo trenuje na rano i nie zdązam dostarczyc odpowiedniej ilosci kalori bo juz ne wiem

7.30 -8.00
1.posilek
100g platków owsianych + 250ml mleka 0% + 20 g rodzynek i orzechow + 100g twarogu chudego(lub 5 białek i całe jajko)+50 g chleba ciemnego + 10g margaryny

9.00 trening

10.00 Glukoza 20-30g

10.30-11.00
2.posilek
100g ryzu + 150g piersi z kurczaka

3.posilek
13.00
Gainer 100g + 300ml chudego mleka+ 15 g oliwy z oliwek
(w nietreningowe 150g ciemago chleba +150g wedliny drobiowej + ogorek,pomidor+20 margaryny)

4.posilek
15.00
100 g ryżu+ 150 g piersi z kurczaka +150g marchewki+ oliwa z oliwek 20g
17.00

4.posilek
100g ryzu +150g piersi z kurczaka+ wazywa(Marchewka,brokuły) 150g
albo pomidor 150g + 20 g oliwy z oliwek

19.30
5 posilek
150-200 g fileta z mintaja +150g mieszanych warzyw+ 10g oliwy z oliwek
lub jajecznica z 5 bialek i 1 calego jajka +50g chleba razowego +ogorek,pomidor itp
lub tunczyk w sosie wlasnym 120g-150g + pomidor,salata ,ogorek(roznie)+50 g ciemnego chleba

22.00
6 posilek
40 g odzywki bialkowej

Do tego dochodza dziennie 2 banany 1 jablko , pestki slonecznika okolo 20g-40g,orzechy jak mam,wiorki kokosowe

Z supli mam:MASS XXLL,Extensor białeczko


irek

irek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
Moze ktos przeczytac i rozkninic co o tym sadzi, bo wyszło mi zapotrzebowanie kaloryczne mniejsze niz spozywam dziennnie i dalej licho o co chodzi?

irek

irek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
Khaine mozesz zerknac i powiedziec co o tym myślisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

irek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
480-500g węglowodanów
170g białka
80g tłuszczy

3400 kcal maks w dniu treningowym. W dniu nietreningowym przy niskim obciążeniu fizycznym możesz zejśc spokojnie do 3000kcal. Trzymaj się tych wartości. 4000 kcal to za dużo nawet jak dla Twojej wagi.

Możliwe że problem nie tkwi w diecie - a w innych czynnikach okołotreningowych. Czy masz wystarczającą regenerację powysiłkową? Czy śpisz conajmniej 8h na dobę? Czy nie jesteś przetrenowany?

A może efekty są tylko spodziewałeś się większych? Dieta to nie sterydy, nie urośniesz w miesiąc. Postępy będą niewielkie ale stopniowe i trwałe.

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2004-02-05 22:06:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
a wiec po treningu zazwyczaj ide do pracy, prace mam dosc ruchliwa,chodze spac zazwyczaj około 23.00 wstaje około 7.00.
trenuje cyklicznie w grupie iii a wiec stosuje sie do wytycznych michaiła czyli cykli regeneracyjnych i odstepów miedzy treningami.
ostatnia regeneracje miałem 4 tygodnie temu i nie czyje sie przemeczony.

a jak bede zapodawał wiecej kalorii niż potrzebuje to taz masa nie bedzie szła,czy bede sie poprostu zatłuszczał?
a twoim zdaniem na moja wage 88kg to ile max kalorii ma zapodawac ,i czy to ze trenuje rano ma jakis wpływ na to ze idzie wolniej?

irek

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
wqszelkie sprawy związane z cyklicznością rozparujemy w specjalnych postach poświęconych cykliczości.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15058
skieruj się najlepiej do postu michaiła.

co do nadwyżki kalorycznej, jeżeli będzie ona zbyt duża w stosunku do zapotrzebowania dziennego+regeneracja powysiłkowa to możesz spodziewać się wzrostu masy tłuszczowej w organižmie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lampa Bioptron Zeptera

Następny temat

mleko w proszku

electro
Polecane artykuły