Witam :) ćwiczę w miarę możliwości 3-4x w tygodniu, chciałbym prosić o ocenę i może jakieś fajne ćwiczenia których jeszcze nie znam :) obecnie ćwicze od 4 miesięcy wcześniej przerwa ok 6 miesięcy
Wzrost :176 cm
Waga : 76 kg ( Podana waga na czczo)
od 4 miesięcy zbiłem jakieś 5 kg tłuszczyku :)
bez supli i diety po prostu dla lepszego samo poczucia :)

Wzrost :176 cm
Waga : 76 kg ( Podana waga na czczo)
od 4 miesięcy zbiłem jakieś 5 kg tłuszczyku :)
bez supli i diety po prostu dla lepszego samo poczucia :)

Krzysztof Piekarz
