Pożyjemy ,zobaczymy :) Marzy mi się inna okładka
ja już wiem, ze marzenia spełniają się jeśli odpowiednio pokieruje się swoim życiem :) Mistrzostwa śląska tuż tuż... 3 xtydz. tyłek rzucam na pierwszy plan. Plecy i barki już po 2 razy- bo lubię :) trzymajcie kciuki bo niemała batalia przede mną. Moja osobista
ja już wiem, ze marzenia spełniają się jeśli odpowiednio pokieruje się swoim życiem :) Mistrzostwa śląska tuż tuż... 3 xtydz. tyłek rzucam na pierwszy plan. Plecy i barki już po 2 razy- bo lubię :) trzymajcie kciuki bo niemała batalia przede mną. Moja osobista
Taka jestem i tak bym chciała by mnie pokazano-a to nie możliwe w tym przypadku. Poza tym, nie to jest moim celem. Chyba tak naprawdę, żadna okładka nie da mi tyle radości i satysfakcji z samej siebie jak 
