SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po prędkości na Debiuty

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Pożyjemy ,zobaczymy :) Marzy mi się inna okładka ja już wiem, ze marzenia spełniają się jeśli odpowiednio pokieruje się swoim życiem :) Mistrzostwa śląska tuż tuż... 3 xtydz. tyłek rzucam na pierwszy plan. Plecy i barki już po 2 razy- bo lubię :) trzymajcie kciuki bo niemała batalia przede mną. Moja osobista
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
czasopismo dla panow ???? haha nie sadze ze pani domu hahah
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Jak wylądujesz w gazetce chętnie ją kupię na pamiątkę. :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
T.Pabiniak
czasopismo dla panow ???? haha nie sadze ze pani domu hahah


A tam dla Panów sama czasami czytam artykuły w tych ciekawych gazetach gdy wpadnie mi pisemko w rękę
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
ale o takie ci chodzilo okladka np w ckm czy playboy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
T.Pabiniak
ale o takie ci chodzilo okladka np w ckm czy playboy??

Sprawa jest skomplikowana bo z jednej strony chciałabym siebie zobaczyć na takiej okładce, z drugiej zaś świadomość, ze moi klienci widzieli mój biust nie pomagałby mi w pracy. Nie sądzę także aby ktoś zechciał zrobić okładkę ze mną ponieważ sama nie wystąpiłabym w innej wersji jak tylko matkowo-treningowo Taka jestem i tak bym chciała by mnie pokazano-a to nie możliwe w tym przypadku. Poza tym, nie to jest moim celem. Chyba tak naprawdę, żadna okładka nie da mi tyle radości i satysfakcji z samej siebie jak zakwasy po treningu Dziś był stretching... chyba dałam radę
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
no nie wiem moze tak bedzie nigdy nie wiadomo co zycie przyniesie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 423
Choroba, choroba, choroba. Tak się kończą przechwałki ,że w zasadzie nie choruję. Katar, osłabienie ,bóle mięśni (jakby zakwasy to było mało), kaszel i ogólnie "takie,takie". Moja córa t samo. Ona w szkole, ja jadę odebrać strój od krawcowej, zabieram ja ze szkoły i leeeeeżę. Odpuszczam trening i aeroby. Organizmowi daję 3 dni na regenerację. Powinno wystarczyć. Wrzucę jakieś fotki jak dojdę do siebie bo póki co czuję się strasznie źle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
Ostanio wirusy szaleją i rozkładają wszystkich nawet tych co nie chorowali.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33175
tak to juz jest szczegolnie jak teraz wasze organizmy wyjalowione i podatne na roznego rodzaju infekcje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

Następny temat

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 Z HI TEC dziennik treningowy

electro
Polecane artykuły