SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po prędkości na Debiuty

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 423
Super :) Jaka kategoria? Będzie super ekipa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja za slodyczami nie przepadqm szczegolnie gdy jest dlugo po sezonie ale to wyglada niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 423
Każdy ma jakieś słabości... jedni mówią ,że na redukcji w głowach im tylko pizza i kebab a ja nawet o tym nie pomyślę... jestem raczej z tych słodkożernych ;) Wczoraj zostałam zaproszona na warsztaty które organizowali Hanna Garboś i Grzegorz Płaczkowaski w Katowicach... nie byłam przekonana co do grupowej nauki pozowania a jednak warto było się wybrać. Czuję się świetnie, jestem zadowolona z tego w jakim kierunku idą zmiany w moim ciele i wiem też ,ze opinie na mój temat są podzielone. Jeden z obecnych sędziów cały czas podnosił kciuki w górę wyraźnie formą zadowolony. Pani sędzia znowu powiedziała, że jestem "zbyt mocna/twarda". Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdemu będę się podobać, mimo to mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona. Info przekazane trenerowi a ja dziś walczę z zakwasami łydek :D 4h na szpilach nieźle dało mi popalić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
zawsze taka lekcje mozna potraktowac tez jako wstepna rywalizacje mimo ze nikt nie ocenia... poczuc takie male uczucie pozowania z innymi plus zobaczyc jak to jest pozowac dla wiekszej ilosci obcych osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 423
To prawda. Każdą taką okazję staram się wykorzystać. Wcześniej kiedy ktoś ćwiczył na sali gdzie trenuję chodzenie, nie miałam śmiałości się rozebrać ,czy nawet wykonać podstawowe pozy z zawodów. Teraz śmiało wykonuję nawet twalking nie zważając czy ktoś mnie obserwuje. Czas biegnie nieubłaganie i pierwszy występ przed szerszą publicznością już tuż tuż. Lekki stres jest i zmęczenie także pojawia się coraz częściej. Dziś dzień bez bez siłówki. Aeroby 25min zaliczone + dodatkowe aero przy sprzątaniu całego mieszkania przed przyjściem gości na urodziny córki. Wieczorem godzinka z klientami i już planuję jutrzejszy trening nóg. Na pewno polecą siady, martwy i wyprosty. Reszta raczej pójdzie na spontanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli sie wychodzi na scene nie wolno myslec i stresowac sie tym ze duzo osob patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 423
Nie zamierzam o tym myśleć. Trenuję ciężko i robię swoje... na scenie chcę sie poczuć spełniona. Taki mam plan i będę go realizować. Od dłuższego czasu staram się żyć zasadą ,że nerwy i stres nie pomagają NIGDY w niczym. Za kilka dni uda mi się trochę odetchnąć mój partner zamieszka ze mną i przejmie część moich klientów oraz obowiązków domowych... do tej pory żyłam w połowie jak hardcororowy trener a w połowie jak kura domowa. Czas to zmienić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no ale chociaz sie nie nudzialas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 423
Haha... no nie nudziłam się to fakt ale za to padałam na twarz wieczorem i zaskoczona budziłam się rano nie wiedząc nawet kiedy minęła noc ;) Teraz także nie będę się nudzić. Mam już zaplanowane poranki aż do południa a popołudniu klienci... od poniedziałku poranki będą tyyylko moje. Szaleństwo ;) Rano trening, później aeroby, później chodzenie/pozowanie. Nie mogę się doczekać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 z HI TEC

Następny temat

DEBIUTY KULTURYSTYCZNE 2015 Z HI TEC dziennik treningowy

WHEY premium