Witam próbuje rozpisać sobie dietę i tak jak by zatrzymałem się w tym momencie, mianowicie nie wiem co zjeść w przed ostatnim posiłku. Największym problemem jest chyba to że nie moge nic zjeśc z rana z wyjątkiem czekoladowych płatków... chleb czy inny posiłek z rana odpada. Mam 17 lat 180cm wzrostu i warze 63kg dołączę niżej aktualne wypociny liczę na drobną pomoc :)


Krzysztof Piekarz