Szacuny
2
Napisanych postów
347
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
5925
Witam wróciłem po 4miesięcznej przerwie i ćwicze już 2miesiące.Zastanawiam się teraz jaką kreatyne moge wziąść.Brałem już mono,saw,nitrobolon2,energizer,cm3 i kiedys na początku.Co polecicie mi na mase??.Zostało mi z ostatniego cyklu połowa przedtrenigówki
swoh time.Tylko troche sie zbryliła on a ale data ważności jest do 2016.Pracuje na budowie 8h dziennie.Mam zamiar jeść 5posiłków dziennie na mase.Więc czekam na wasze opinie,propozycje co wziąść.Daje sogi za pomoc.Pozdro.