SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementacja i co jeść

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Witam Panowie, mam pytanie co do supli. Przez pracę siedzącą i zdecydowanie zaniedbanie siłowni i wszelkiego rodzaju sportu bardzo dużo mi się przybrało :P Na całe szczęscie warunki ponownie się polepszyły i ponownie moge zadbać o sobie i dlatego mam pytanie , jaki spalacz tłuszczu polecacie i z czym go połączyć na szybką redukcje tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej budowie tkanki mięśniowej kolega polecał mi kilka produktów z olipmu ale jakoś sie jestem do nich przekonany , po za tym ceny są wysokie . co polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 1358 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57634
Dieta i trening. Nic więcej nie jest Ci potrzebne. Suple w tej chwili będą wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Najpierw redukcja, później masa. Nie zbudujesz mięśni jednocześnie redukując.

Zmieniony przez - pro666 w dniu 2015-02-11 18:43:53
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Hmmm a co do spalaczy nie ma nic godnego polecania ?

Zmieniony przez - janek323 w dniu 2015-02-11 18:51:55
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 1358 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57634
Jest. Ale dla Ciebie to bez sensu. Na początek starczy dieta. Chyba że masz mniej niż 15% BF i to końcówka redukcji.
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Jak wyzej... Jesli nie masz juz niskiego poziomu otluszczenia, to spalacz jest zbedny

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Myślałem, że spalacz używany jest właśnie gdy tego "tłuszczu" jest zdecydowanie za dużo , hm w takim razie co do diety ? Konieczna jest wizyta u jakiegoś dietetyka czy sam mogę sobie tą diete ułożyć ?
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Spalacz powinien byc pomoca, przy usowaniu resztek tluszczu, ktore sa oporne na usuniecie, a nie "pierwszej warstwy", ktora schodzi latwo za pomoca diety.
To czy poczytasz i ulozysz diete sam, czy pojdziesz do dietetyka to juz twoj wybor

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 1358 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57634
Zamiast iść do jakiegoś wątpliwej jakości dietetyka lepiej poszukaj kogoś tutaj na forum. (np. w dziale odchudzanie)
Albo poczytaj i ułóż dietę sam. Tylko zanim zaczniesz ją stosować daj ją do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 545
Okej , dzięki panowie za rady poczytam , postaram się coś ułożyć i dam do sprawdzenia , dzięki !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] Sezon masy zakończony, koks na redu już kupiony ;]

Następny temat

Plan Ćwiczeń FBW , Redukcja

electro
Polecane artykuły