SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z mięśniami brzucha przy niskim poziomie tłuszczu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23
dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak, same błędy robiłeś a na domiar złego i w błąd wprowadzały Cię pomiary- szczerze mówiąc to nie zbudowałeś masy która mogłaby być widoczna nawet przy bardzo niskim bf, tym bardziej dotyczy to brzucha bo muszą być dla tego celu głębokie żłobienia a tego brzuszkami na czas nie zrobisz a treningiem z ciężarami, jak na wszystkie inne grupy... powyżej masz linki więc tylko z nich skorzystaj i pracuj stopniowo, chociaż długa jeszcze przed Tobą droga.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Te 6% BF możesz śmiało pomnożyć przez 2 - tyle plus minus posiadasz tkanki tłuszczowej. Mięśnie brzucha aby były widoczne, muszą istnieć tak jak każdy inny mięsień. Są słabo rozwiniete więc ich nie widać.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46
Przy 6% tkanki ludzi często ledwo są w stanie ćwiczyć i trzymać psychę w normie.

Jeśli ten pomiar to badania gdzie na siłce trzymasz dwa uchwyty
~Np. Tanita.
To niestety, ale jeśli wynik to 8% i mniej to można na spokojnie mnożyć go x2 aby uzyskać realny wynik.

Tutaj mam 6% na takiej maszynce a realnie dałbym sobie 12%, w najlepszym przypadku 10%


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 46
Co do wskazówek, chcąc realny wynik bf zrób badanie DEXA lub porównaj foty z kimś kto zrobił DEXA / u lekarza

A jak zrzucać.. im mniej masz fatu tym mniejszy deficyt bo maleje maksymalna możliwa ilość tłuszczy jaką przetrawi deficyt.
Czytałem gdzieś, że ~70kcal deficytu na 1kg tłuszczu w ciele jest max poziomem deficytu który ma sens, potem organizm korzysta już tylko innych rezerw jak glikogen


Zmieniony przez - RADosny4ever w dniu 2024-04-03 15:05:38
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DC a redukcja ?

Następny temat

Poprawa dynamiki

electro
Polecane artykuły