Cześć,
na wstępie chciałbym przeprosić za temat - to tylko taki żarcik :) Prosiłbym o sprawdzenie mojej super cud diety, celem jest budowa masy. Ważę 84kg, mierzę 185cm i mam BF w okolicach 22% - jak na avatarze widać. Myślę, że troszkę łatwiej zalewam się tłuszczem niż normalna osoba, stąd delikatnie przycięte węgle.
Dziękuję za każdą pomoc i pozdrawiam.
Huppcio

na wstępie chciałbym przeprosić za temat - to tylko taki żarcik :) Prosiłbym o sprawdzenie mojej super cud diety, celem jest budowa masy. Ważę 84kg, mierzę 185cm i mam BF w okolicach 22% - jak na avatarze widać. Myślę, że troszkę łatwiej zalewam się tłuszczem niż normalna osoba, stąd delikatnie przycięte węgle.
Dziękuję za każdą pomoc i pozdrawiam.
Huppcio
Krzysztof Piekarz
Ja bym połączył posiłki 2 i 3 (nie musisz 
