SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie odnosnie kreatyna+glukoza ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2293
Mam zamiar kupic kreatyne 500g. Mam pytanie tak przegladajac artykuly o glukozie czytam ze trzeba brac 50g glukozy na kazde 5g kreatyny. Ale tak obliczajac musialbym kupic 4kg ?? Czy mozna brac mniej ?? Jak tak to ile ?? Czy kreatyne mam pic rano na czczo i po treningu ?? Tylko ze czy nie jest lepiej pic przed treningiem bo przeciez wtedy bedzie to transportowane z krwia do rozciaganych miesni. Czy glukoze mam pic za kazdym razem ?? Czy tylko np. rano ?? Czy w dniu nietreningowym mam tez pic glukoze??

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Cos rosnie cos maleje ''
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Możesz mniej ale przy 50gramach jest duży wyżut insuliny dlatego zaleca się taką dawkę.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Doradca w dziale Suplementacja

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
a wiec tak w dni nietreningow mozesz sobie odpuscic glukoze i mozesz zmniejsyc dawki mozesz brac glute tylko po treningu
a co do kreatyny niektózy biaorą z rana i po treningu a niektózy biorą 30min przed treningie i zaraz po trening i mówią ze są dobre efekty jak chcesz mozesz sprubowac

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DO KRETKI 20/30g GLUKOZY WYSTARCZY !!

kreatyna :

- dni treningowe :rano 5g i po treningu 5g
- dni nie treningowe : rano 5g i wieczorem 5g



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2293
ok Dzieki .

,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Cos rosnie cos maleje ''
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa trec

Następny temat

cos na stawy i ścięgna!!

electro
Polecane artykuły