Mam zamiar kupic kreatyne 500g. Mam pytanie tak przegladajac artykuly o glukozie czytam ze trzeba brac 50g glukozy na kazde 5g kreatyny. Ale tak obliczajac musialbym kupic 4kg ?? Czy mozna brac mniej ?? Jak tak to ile ?? Czy kreatyne mam pic rano na czczo i po treningu ?? Tylko ze czy nie jest lepiej pic przed treningiem bo przeciez wtedy bedzie to transportowane z krwia do rozciaganych miesni. Czy glukoze mam pic za kazdym razem ?? Czy tylko np. rano ?? Czy w dniu nietreningowym mam tez pic glukoze??
,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Cos rosnie cos maleje ''
,,Szczecin moim miastem , Pogon moim zyciem'' ,,Cos rosnie cos maleje ''
Krzysztof Piekarz
soldiier