Hej. Mam 2 pytania.
1. Jaka jest różnica w opuszczaniu sztangi na ławce skośnej głową w dół do szyi i normalnie do cycków? Do szyi ponoć powiększa ogólnie klatkę piersiową?
2. Jaka jest różnica w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej trzymając gryf podchwytem od trzymania nachwytem?
1. Jaka jest różnica w opuszczaniu sztangi na ławce skośnej głową w dół do szyi i normalnie do cycków? Do szyi ponoć powiększa ogólnie klatkę piersiową?
2. Jaka jest różnica w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej trzymając gryf podchwytem od trzymania nachwytem?
Krzysztof Piekarz