Witajcie, przymierzam się do pierwszego cyklu z kretki i białka (do tego chyba Carbo dojdzie) - brzmi jakbym miał brać SAA
Piszę tu ponieważ chcę usłyszeć wasze opinie, jaką kretkę polecacie (firma i rodzaj), i dlaczego? Jakie białko (firma) i również dlaczego (co do Carbo to podobnie). Z góry dzięki!
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Piszę tu ponieważ chcę usłyszeć wasze opinie, jaką kretkę polecacie (firma i rodzaj), i dlaczego? Jakie białko (firma) i również dlaczego (co do Carbo to podobnie). Z góry dzięki!
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Krzysztof Piekarz