SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zgubienie brzucha - co jeść?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć,

Zacząłem chodzić na siłownię oraz dodatkowo na crossfit. Generalnie chcę zgubić brzuch (mięsień piwny), ale chciałbym też trochę przybrać w bicu i mieć lepiej zbudowaną klatę.

W związku z tym pytanie co jeść przed i po treningu?

Po jem głównie ryż+kurczak+warzywa, ale co zjeść przed?

Czy jeśli trening jest o 7 rano to też zjadać wcześniej posiłek. Ile czasu przed?

Czy po treningu pić gainer czy raczej to nie pomaga na zgubienie brzucha?

A może zamiast gainera lepiej coś innego brać? Np białko?

Zmieniony przez - witek010 w dniu 2014-11-17 11:24:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31333
1.Jedz to co jesz po ;)
2.Możesz robić naczczo
3.Nie pij , nie pomożę :)
4.Zamiast gainera możesz brać bialko :)

Zeby zrobić redukcje potrzebujesz deficyt kaloryczny
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 1794 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26438
1 rzecz na raz. Jeśli dopiero zaczynasz to możliwe, że trochę nabierzesz mięśni przy traceniu tłuszczu... ale to tylko na początku. Później albo chudniesz, albo budujesz mięśnie.

Deficyt jest konieczny przy odchudzaniu... oczywiście jak będziesz miał dobrze jakościową dietę będziesz mógł schudnąć więcej (i zdrowiej) niż na jedzeniu syfu.

1. Zależnie od diety. Może być ryż/kasza/ziemniaki + kurczak.
2. Możesz to samo, możesz nic nie jeść - wybór zależy od Ciebie.
3. Gdy masz trening rano możesz ćwiczyć na czczo i dopiero po treningu zjeść.
Ew jakiś lekki posiłek.
4. Gainer jest bardziej pod budowanie masy. To innymi słowy posiłek w proszku.
5. Białko ok, jeśli masz jego braki w diecie.
Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz praktycznie żadnego stażu, to zamiast kupować suplementy lepiej żebyś te pieniądze przeznaczył na dobrą dietę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla 16 latka.

Następny temat

Trening na szybką masę mięśniową

electro
Polecane artykuły