SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

białko serwatkowe????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 175
kupiłem sobie białko serwatkowe białko-74% tłuszcz-2% laktoza-11% sole mineralne 8,5% i mam takie pytanie?? czy zmieszac to z jakims innym białkiem aby uzyskać lepszy efekt??? i co to jest za białko wogóle ??czy ktos to brał i moze coś powiedzieć o tym białku????w jakich proporcjach mieszac z innymi białkami??prosze o odpowiedz.pozdrawiam.

asekom25/lublin

asekom19 wawa88-0

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1246
Białko serwatki jest ok!!! Brałem Matrixa z Olimpu (dwie porcje dziennie) dekstrozę, kreatynę i dużo witamin. Od września do dnia dzisiejszego przytyłem 15kg. (65 teraz 80) Białka nie jem od blisko 2 miesięcy,masa nie spada. Przed miałem w łapie 30cm, teraz 35.

To uzależnia;) Ale tylko słabych;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
A jakiej firmy to białko?

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Doradca w dziale Suplementacja

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
niech zgadne - dalem za to ~20zl i koopilem na allegro?
jesli tak - daj sobie z tym spokooj

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 175
no tak kupiłem na allegro zgadłeś! ale ja juz to mam i nie wywałe tego!co kupis jeszcze do tego i z czym zmieszać????moze cos z waszego sklepu????

asekom25/lublin

asekom19 wawa88-0

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
ulozyc diete
koopic normalne bialko, bo 'serwatka' z allegro to typowy toocznik /masz wielkie szanse, iz zyskasz piekna i okazala mase tlooszczowa/


btw
zgadlam

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158
SZCZERZE? BIAŁOKO SERWATKOWE g**** DAJE TAK NAPRAWDE

KIWIK

gozdzikowa bierze wiec bierz i sie nie przejmuj

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Daje daje..ale białko serwatkowe a nie serwatka w proszku rodem z allegro....
Pozdro.
ps. pozdrawiam kolegę z Lublina..a Grasik to kobieta

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4241 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16798
Kivik, mógłbyś wyjaśnić dlaczego? Byle dokładnie

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Siła mięśni to 20% całej siły! 80% to wytrwałość i odporność psychiczna!!!

Doradca w dziale Suplementacja

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 304
Bo Kiwik brał to białko przez miesiąc i nic nie urósł

Pozdrawiam

Der Sieg Ist Unser!

Der Sieg Ist Unser!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 175
dzieki za odpowiedzi teraz wiem ze to h......ia. ale mam to biało i nie wywałe go. to jak kupie do tego olimp system protein 80 ze 1250g. i zmieszam ty czy taka mieszanka moze być?????????tego białka z allegro mam 1500g.jak zmieszam to bedzie 2750g mieszanki-co wy na to?

asekom25/lublin

asekom19 wawa88-0

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Pogorszysz jakośc Olimpa..ale jeśli nie chcesz wywalac to zmieszaj,jeśli nie będzie problemów żołądkowych(sprawdz z mała porcja najpierw) to będziesz mial namiastkę gainera
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + glutamina + BCAA

Następny temat

B12

electro
Polecane artykuły