Hej, mam pewien problem i mam nadzieję, że pomożecie mi go rozwiązać. Mianowicie nie wiem w jakie dni dowalić sobie bieganie ( ważne dla mnie, bo chcę przygotować się na testy sprawnościowe ). Mój tydzień wygląda następująco:
Poniedziałek: SIŁOWNIA Plecy - Biceps
Wtorek: SIŁOWNIA Klatka, SIATKÓWKA
Środa: SIŁOWNIA nogi
Czwartek: GRAPPLING
Piątek: Siłownia Barki - Triceps
Sobota: Off
Niedziela: Off
I gdzie tu dać bieganie?
Myślałem żeby zrobić w poniedziałek bieganie typowo pod kondycje (1000m), a w piątek bardziej szybkościowe, jakieś niedługie treningi intrerwały ( 50m ).
Poniedziałek: SIŁOWNIA Plecy - Biceps
Wtorek: SIŁOWNIA Klatka, SIATKÓWKA
Środa: SIŁOWNIA nogi
Czwartek: GRAPPLING
Piątek: Siłownia Barki - Triceps
Sobota: Off
Niedziela: Off
I gdzie tu dać bieganie?
Myślałem żeby zrobić w poniedziałek bieganie typowo pod kondycje (1000m), a w piątek bardziej szybkościowe, jakieś niedługie treningi intrerwały ( 50m ).
Krzysztof Piekarz