SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

5 najlepszych suplementów na masę??!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o podanie 5 najlepszych suplementów na masę!! aha i jak je brać!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2248
Makaron, ryz, jajka, soczewica, banan;] Brac do ust;]

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7608
shiryou z tym braniem do ust to juz jest 6

Yo ! :)

Yo !

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No powiem ze dość śmieszne buahaha!! to spoko masz jeśli makaron uważasz za suplement nara
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18658
z odzywek na mase: gainery, białka, odżywki typu "bulk"
ale przede wszystkim dieta dieta i jeszcze raz dieta
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
meta omka teść primo wino
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20949
1.Kretka 2.Gainery 3.BCAA 4.Tauryna 5,Białko
P.S Brac tak jak pisz na instrukcji

A.C.A.B
Pomogłem ci daj soga

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2248
;] sie bo na forum juz o tym pisalismy peany;]]]

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna narazie jest najlepszym suplementem! , ale 5 najlepszych nie wymienie



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2248
A ja sie nie zgadzam. NIe brac tak jak zaleca producent;] Najlepiej @ll dopasowac do siebie.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
hst,bialko,carbo,s1+,kreatyna,

Moderator-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"Każdy jest inny,a wszyscy są podobni"

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2004-01-02 17:43:08
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rada specjalisty!!!!

Następny temat

4 pytania do was!!!

electro
Polecane artykuły