Witam.
Postanowiłem zacząć swój pierwszy cykl kreatynowy, a więc kupiłem sobie kreatyne marki SFD monohydrat (proszek). Trenuje od ponad roku z przerwą 2-miesięczną. Moje pytanie brzmi jak dawkować? Przez nasycenie czy normalnie dziennie 6g. Dodam jeszcze że mam 17 lat i dbam już o diete.
Postanowiłem zacząć swój pierwszy cykl kreatynowy, a więc kupiłem sobie kreatyne marki SFD monohydrat (proszek). Trenuje od ponad roku z przerwą 2-miesięczną. Moje pytanie brzmi jak dawkować? Przez nasycenie czy normalnie dziennie 6g. Dodam jeszcze że mam 17 lat i dbam już o diete.
Krzysztof Piekarz